Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális a páromtól?

Figyelt kérdés

Eddig sok kalandja volt már nőkkel sokféle korosztályból.

Mióta megismerkedtünk azt mondja,hogy most érez először szerelmet és eddig nem tudta,hogy ez milyen érzés ezért az elején megpróbált ellökni magától.

De azóta szinte le se lehet vakarni,ha megyek valahová mindig ő is jönni akar még ha pisilek oda is.

Ha szexelünk akkor nem áll meg pl 2 menetnél hanem van 4 is.

Viszont a volt kalandjaiból mikor a nők többet akartak tőle nagyon ridegen reagált nekik.Velem viszont kenyérre lehet kenni,barátok,családtagok is alátámasztották ezt,hogy észrevették ezt a nagy változást.

Régen mielőtt megismerkedtünk volna nyúlt drogokhoz,italhoz.

Szakítottunk egyszer és akkor is visszament ezekhez,de mióta együtt vagyunk megint nem.Szerintetek ez mi?



2020. nov. 14. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Lett egy pincsikutyád. Mi a gond?
2020. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2020. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes.
2020. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem vakká és néha papuccsá teszi az embert. A probléma, hogy sok nő, amikor eléri, hogy a párja / férje pincsi legyen, úgy már nem tetszik neki. :-( A pasik ekkor elveszítik a férfiasságukat!

Egy hímsoviniszta macsó, aki mindig bunkó volt a nőkkel, aki tárgyként kezelte őket, találkozik egy nővel, aki mellett szeretne megváltozni, igazából nem tudja hová tenni a helyzetet, átesik a ló túlsó felére. Miközben egy nagybetűs férfi, aki mindig is udvarias, toleráns, megértő volt a nőkkel, egyensúlyba tudja hozni a szerelmi viszonyt is az éltében. Ők jellemzően kiegyensúlyozottan képesek kezelni a kedvességet, az érzelmek kimutatását és a férfiasságuk megtartását.

Párod nem egy romantikus, kedves, jófiú, csupán eljátssza. Meglehet, változásnak érzi, ám számára nem zsigerből jön mindez, csupán szeretne megfelelni a társadalomban elfogadott férfi ideálnak. Sajnos, a leírtak alapján egy igen labilis emberről van szó, akinek pszichéje szélsőséges. Ha szeretetet érez tőled, akkor a pincsi szélsőségbe kerül, amikor eltaszítod, akkor a drog, pia felé tendál. Nem vagyok szakember, de nagyon úgy tűnik, bipoláris zavarról van szó, más néven mániás depresszió tüneteit produkálja. Úgy is szokták mondani: "érzelmi hullámvasút"

2020. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj elmúlik ez az állapot is, és akkor majd te is “ezek” leszel. És rommácsal.
2020. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Mutass neki egy kb. havi fizetésébe kerülő eljegyzési gyűrűt, hogy ilyen tetszene neked. Ha megkapod, akkor nem csak duma van részéről.


Most esti kijárási tilalom időszakában nehéz személyesen ismerkedni, meg most olyan barátnővel is jobban csak szexről szólhat a kapcsolat, aki korábban több más programot is igényelt, ezért egy egész kellemes barátnőt már érdemes kicsit hülyíteni, hogy nagyon értékes...

2020. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Mi a normális? Az hogy nem csal meg? Az hogy nem akart minden nőtől kapcsolatot? Ez inkább természetes.

Az hogy korábban drogozott, piált már nem annyira normális, de ha lejött a cuccról akkor normális, csak maradjon is így.

2020. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha egyszer szakítottatok most miért vagy vele? Őszintén szerintem hülyeség volt új esélyt adni az egésznek. Én amikor ilyen helyzetben voltam egy idő után kibukott az állat belőle újból. Volt, hogy konkrétan azt éreztem hogy élvezi azt, hogy engem idegileg és érzelmileg tönkretehet. Aki alkoholista és drogos volt, az az is marad. Instabil. Én se akartam elhinni, de sajnos saját szememmel tapasztaltam. (Ne legyen igazam, és persze vannak kivételek, de ők nem így állnak le a szerekkel.) Mérlegelj, hogy mennyit kapsz ettől a kapcsolattól és boldog vagy-e vele. De szerintem azt akarja elérni vele, hogy elhidd érted megváltozna. De nem érted kell változnia hanem saját maga miatt.
2020. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem adnék egy ilyen pasiért :D
2020. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!