Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek így Pandémia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így Pandémia ideje alatt mennyire kockázatos Elmenni rosszlányok.hun csajhoz dugni vagy esetleg csak annyira hogy leszop?

Figyelt kérdés

Ugyan olyan hozzá állasal

nyújtanak szolgáltatást mint Covid helyzet kialakulása előtt? vagy a prostik világában is nagy az elővigyázatosság?


Olyanoktól kérdezem ezt akik esetleg mostanában is vették igénybe ilyen szolgáltatásokat.



Sajnos a párommal nem valami jó a szexuális életünk

És sokszor hiányom van.



#szex #orális szex #prostituált #pandémia #Rossz szexuális élet #Koronavírus helyzet
2020. nov. 15. 22:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
26%
Nem véletlen, hogy sokan otthonról dolgoznak, nem utaznak be munkába, akik megtehetik. Nem véletlen, hogy az oktatás is online megy, hogy kevesebb legyen a személyes találkozás. Pedig nem mondhatjuk, hogy épp ideális az online oktatás középiskolások számára, mégis ezt csinálják. Szóval így nem gondolom, hogy ilyen miatt ki kéne mozdulnod és találkoznod más emberrel.
2021. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem zárkozz be a lakásba és rettegj!

Igazából abban is van kockázat, ha kimész az utcára, mert a fejedre eshet egy tégla.

2021. febr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
16%

Szopásnál jobban szuszog, telefújja a levegőt vírussal.

Mondd meg neki, hogy legyen végig maszkban, és a biztonság kedvéért dugd hátulról, úgy nem tud rád köhögni.

2021. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Kézfertőtlenítő!!!
2021. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%
Orálkor szopómaszk használata javasolt.
2021. márc. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%

Én voltam a héten is.

1x masszázs on happy vége, aztán rosszlányok nal. Igenyes es ápolt hoz kell menni.

Ennyi. Legyen értékelése.

2021. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A ku.rvák ugyanúgy rendelnek mint eddig. nekik megengedte az Orbán.
2021. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
nagyon kockázatos
2021. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ugyan lassan már az lesz a ciki ha van rajtad maszk, annyira átmentek az emberke felelőtlenbe.

Én pár napja voltam egy csajnál erotikus masszázson és megkértem h viseljen maszkot. Kicsit tartottam tőle h beszól v hülyének néz, mert manapság megint az a divat. De nem, igazából teljesen rendben volt vele.

Mondjuk nyilván ott ahol van orál vagy szex ott nincs értelme

2021. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19-es!


A kur.vák szerint eddig is ciki volt. Amúgy milyen felelőtlenségről beszélsz, már átoltottság van és nem kell a maszk.


Valószínűleg nem sok kurrva basszott vagy szopott szájmaszkban. De ha erről van szó, akkor az nem felelőtlenség?

2021. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!