Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a férfiaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfiaknak pici a péniszük a shemale lányoknak pedig óriási?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy nagyon sok férfinak átlagos pénisze van nem nagy de nem is olyan kicsi ,de van akiknek nagyon pici.


Viszont a Shemale lányoknak vagy a Ladyboy csajsziknak óriási erőtől duzadó erős masszív?


Olyan masszív hogy simán megkívánja egy lány és nekem is olyan érzésem van nőként hogy ahhh de szívesen ráülnék ,de amikor a férfiak küldik el a farkukat képen a közösségi oldalakon akkor az jut eszembe hogy fúj , ronda undi a férfiak többségének a pénisze.


De a Transznemű Shemale lányok többségének olyan nagy kívánatos főleg a ázsiai és a néger és a brazil shemale lányoknak a nagy ,lehet hogy csak mű péniszük van ezeknek a lányoknak?


Ja és a másik hogy mindig áll nekik a farkuk ,és ők elvileg nem szedhetnek növelőszereket potencianövelőket akkor nem értem hogyan olyan merev mindig nekik a péniszük?


A férfiaknak pedig az is gondot okoz hogy csak félig áll fel nekik stb.



2020. nov. 16. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy az egyik férfi, a másiknak meg műpénisze van...
2020. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

11

Ez nem igaz, a shemale-nek igazi farkuk van. Ezek férfiból átalakult nem tudom pontosan milyen neműek lesznek (mai világba ez már nem egyértelmű), de a farkuk megmarad.

2020. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó akkor bekevertem azt hittem ezek az átműtöttek, ha meg férfi volt gondolom akkor a hormonok amiket szed azok hatnak valahogy. Női testépítőkről tudom pl hogy ott meg a csiklójuk tud hatalmasra nőni némelyik szertől.
2020. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
11# de nem lehet mű egyébként néztem teljesen hús vér péniszük van a shemale lányoknak sperma hímivarsejt minden.
2020. nov. 16. 22:54
 15/15 anonim ***** válasza:
Mivel ezek férfiak mellekkel.
2022. márc. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!