Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Miért szerelték gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért szerelték gumi nélkül? Akár egyéjszakás kaland, akár prostituált, akár ismerkedés alatt? Nem féltek a betegségektől? Anonim oldal... őszintén!

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 16:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Sosem szexeltem még gumi nélkül.
2020. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
... hibajavito.. szeXeltEk... Miért szexeltek gumi nélkül.. ?
2020. nov. 16. 16:42
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Prostinál mindig használtam gumit, de volt olyan hétvégi buli, ahol gumi nélkül ment a szex. Hogy miért? Pia, hangulat, vágy...kb ennyi! És nem, akkor nem féltem hogy elkaphatok valamit. Gumi nélkül intenzívebb az érzés, jobb, finomabb az inger.
2020. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert gumi nélkül sokkal jobb és természetesebb. Ez tény, ahogy az is, hogy annyival meg nem, hogy a betegségek vagy a nem kívánt terhesség miatt stresszeld magad. Szóval akinek van egy csepp esze az alkalmiban is, prostinál meg pláne gumit használ (utóbbit meg gumi nélkül... brrr… szinte egyenes út a nemibeteg gondozóba).
2020. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Orosz rulet izgibb a dolog

F

2020. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Prostiként tevékenykedem, és meglepően tapasztalom, hogy minden második vendégnel szó szerint könyörögni kell a gumiért..
2020. nov. 16. 17:30
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
Én sokat jártam prostikhoz alap volt mindenhol a gumi 1 ajánlotta fel anélkül oda nem mentem többet.De vitathatatlan hogy nélküle sokkal jobb.
2020. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

2 prostinál voltam, ott úgy szólt a megegyezés, hogy orálnál nincs gumi, de dugásnál igen. Illetve a szüzességem is úgy veszítettem el, hogy nem volt rajtam gumi, a csaj is nagyon kívánta így. Vele mindig így is dugtam, amíg együtt voltunk. Illetve volt egy másik csaj is, akivel még 2szer dugtam gumi nélkül, és fogamzásgátlót sem szedett. Nagyon izgalmas, sokkal kellemesebb így.

Egyébként valami érdekes sztorit tudnál mesélni, volt prostiként? Engem pl az érdekelt mindig, hogyan tudnak felizgulni úgy, ha nem is kívánják egyáltalán a szexet, sőt, akár undorodnak az adott férfitól? Te ezt hogy oldottad meg?

2020. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én nem Magyarországon de Nyugat európában egy ideig rendszeresen jártam össze egy hivatásos aranyos lánnyal és gumi nélkül, érdekes először pár alkalom után belement de sosem kaptam el tőle semmit, viszont mással nem csinálom és jelenleg nincs is párom de jó érezni ahogy benne vagyok.
2020. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nézd én exprostival is jártam 1-2 evvel az utan hogy felhagyott ezzel a tevekenyseggel, elso alkalommal is gumi nelkul csinaltuk addig ameg szedett tabit, amikor nem szedett akkor gumit huztunk, hogy feltem e a betegsegtol? Nem, egy atlag notol is kaphatok el barmit nem csak egy prostitol :) fenemod tul van hypeolva hogy a prostitol nagyobb az eselye eloapni valamit...
2020. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!