Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Miért szerelték gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért szerelték gumi nélkül? Akár egyéjszakás kaland, akár prostituált, akár ismerkedés alatt? Nem féltek a betegségektől? Anonim oldal... őszintén!

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 16:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mert gumival lekókad. főként.. És mert a nőt akarom érezni, különben kiverhetném gumikesztyűvel is, ugyanaz az érzés lenne.
2020. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
8-as miért kellene a prostinak felizgulni???
2020. nov. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

12es

Hogy ne legyen csontszáraz, és tűhegynyi szűk a puncija. Mert akkor fizikailag lehetetlen a szex.

2020. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
mert kb 100x jobb gumi nélkül,és gumiba kb sz.rt se érezni.mindeggy milyen vékony.vagy élvezem a szexet vagy nem.akkor felesleges.soha nem kaptam el semmit,pedig voltam pár nővel igy.szex,anál,orál csak natúrba.45f
2020. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
13-as én sok prostinál voltam de sose volt semmi gond ebből.10-ből talán ha egy használt sikosítót kb 2 megnyálazta alul a kezével a többi meg mehet ahogy tolja az ember.Az óvszer nem véletlen sikosított.
2020. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13-asAmúgy meg miért lenne fizikailag lehetetlen a sex?Szerinted akit megerőszakolnak felizgul?Jó nagy baromságokat beszélsz de valószínű még csak képen láttál puncit.
2020. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

15ös

Pont ezt nem értem hogy működik náluk, mindig készen állnak, akkor is ha elméletileg nem kívánják az ügyfelet

16os

De láttam nem is egy puncit, és pont amiatt tudom, hogyha egy lány nincs felizgulva, sőt, meg is van ijedve, oda az ujjad sem dugod be. A megerőszakolást nem tudom hogy működik, nem is akaron tudni.

2020. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
#16. meg is lepődnél ha tudnád hány olyan van aki el is élvez közben .. csakmondom.
2020. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18-ad csak arról volt 13-as azt állítja hogy nem lehet megdugni a csajt felizgulva úgyhogy Te teljesen másról beszélsz vagy értelmezd amit írnak.Hogy jön ide hogy elélvez-e vagy sem?Csak mondom...
2020. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Illetve nem lehet megdugni ha nincs felizgulva ezt akartam.Szóval 13-as ekkora baromságot...
2020. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!