Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy dom tulajdonképpen élvezi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dom tulajdonképpen élvezi azt, hogy fájdalmat okoz a másiknak? Ha nem lenne menekülőszó, bármit megtenne?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem dehogy tennék meg bármit.

Én csak érzéssel tudom csinálni ha valamit érzek is iránta

F

2020. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Igen, bármit. Istent játszok.

19/L

2020. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Az szadista, aki a fájdalom okozására izgul.

Dominanciánál inkább a lehetőség az izgalmas, hogy valaki rád bízza magát, hogy olyan dolgokat tegyél vele, amit magától nem tenne meg, pedig vágyik rá.

2020. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2# kedvenc vagy :D
2020. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dom nem feltétlenül élvezi a fájdalom okozását, akinek szadista hajlama van, az igen, de ha normális és mentálisan egészséges, ő se tenne meg bármit.
2020. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tenne meg bármit is.

A szubmisszív fél azért adja át maga fölött a kontrollt,mert megbízik a domban,aki ezért felelősséggel tartozik neki.

2020. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 De La Cruse ***** válasza:
100%

Nem tehet meg bármit.

Ami meg van beszélve.

Felelős az ember azért a nőért aki a kezébe adja magát.

Ezért fontos, hogy jól ismerjék egymást és egymás határait.

Az igazi kapcsolat pedig nem a fájdalom okozásáról szól, hanem az élvezetek nyújtásáról, megvonásáról, jutalmazásról még büntetésben is.

A BDSM csak köret és játék a beteljesedés előtt.

A csúcspont ugyanúgy a legmagasabb rangú szerelem átélése.

Ezért fontos, hogy a két fél házasságon belüli kapcsolatban álljon.

2020. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy a fájdalom okozásáról szól. Az emberek szadisták és meg is ölnék egymást ha a törvények ezt nem tiltanák
2020. nov. 17. 10:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A szadisták egy dolog. A Dom-ok meg egy másik.

persze van akiben ez keveredik, de ha Dom, akkor tud uralkodni. A Subján is és a saját vágyain is.

A Domok feladata nem az öncélú sanyargatás, hanem a kölcsönös élvezet felé vezető út irányítása.

2020. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, van, akinek tényleg arról szól, a fájdalom okozásáról. Nekem volt szadista domom, soha többet! Szerintem mondjuk klinikai pszichopata is mellé, de erre sajnos csak akkor jöttem rá, amikor már kis híján elszabadult a pokol...
2020. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!