Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon alkalmas leszek még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon alkalmas leszek még sima szexre valaha?

Figyelt kérdés
A barátom rászoktatott a csoportszexre, azaz hogy sok pasival csináljuk egyszerre. Szállodákban, házibuliban, sok helyen. Úgy érzem, sima kapcsolatban már nem tudnék élni, mert unalmas lenne. Félek, hogy ha egyszer szakítanánk a barátommal, akkor nem találnék erre alkalmas pasit.
2020. nov. 17. 11:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és két éve élek ilyen kapcsolatban.
2020. nov. 17. 11:42
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Erre vevő pasit mindig találsz hogy ha nem tudsz "sima" kapcsolatban élni. Akivel együtt leszel meg fogtok tudni egyezni ebben hogy mindenkinek jó legyen:)
2020. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem találnál
2020. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akiket eddig ismertem, azok mind féltékenyek voltak. Csak nem tudom mi romlott el bennem. Miért nem elégít ki egy pasi??
2020. nov. 17. 11:44
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Mert kamu kérdéseket teszek fel. Ez a baj szerintem.
2020. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Rajottel hogy több fsz jobb mint 1. Ez olyan hogy ha van 5 jó autot jobb mint csak 1 jó autó nem? Vagy hasonló. Remélem érthető
2020. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát, kevesebb az ilyen pasi, hamar ribinek lettel nevelve maradj is az szerintem. Miert lenne csak egy pasid ha lehet tobb :)) jo kis gangbangek aztan szegyel tabit mert ozt a kutyabse fogja tudni hogy kinek a 3 as ikreit fogod szulni :))
2020. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És hová élveznek a pasik?
2020. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez miért lényeges? Amúgy a popsimba meg a számba mentek el eddig.
2020. nov. 17. 16:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező én nem hiszem el hogy ez megtörtént a valóságban is, de ha mégis akkor a következő buliba engem is hívj meg 😀

Amúgy simán lehet hogy később rájössz, nem csak a dugast lehet élvezni, sokkal jobb ha egy pasival szexelsz de olyannal akibe szerelmes vagy...

29f

2020. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!