Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Badoon hány partnerrel találko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon hány partnerrel találkoztál és hánnyal jött össze a szex?

Figyelt kérdés

Mennyi idővel az első randi után jött össze a szex?


Milyen volt a szex, úgy sikerült, ahogy terveztétek?


Hány évesen és mennyi ideig tindereztetek?


Kort és nemet is írjatok



2020. nov. 17. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:

0/0

1honapot voltam azon a szaron :D

2020. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Majd 3 évet használtam a badoot, az alatt összejött kb 10 lánnyal onnan. Ebből 1-2 kapcsolat lett, valamelyik pár hónapos csak.

Általában az első randin volt már szex.

2020. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

8 évig használtam a Badoo-t és a Tindert. Mivel kifejezetten szexpartnert kerestem így a cél az első randis szex volt - 3 ilyen randi jött össze rajta. Ebből 2 fizetős, 1 free. Sz@r helyen élek - Nógrád megyében - itt rohadtul elmaradott a világ; az emberek lovaskocsival járnak, hepe-hupás földutak vannak, vályogból épül még az emeletes ház is, ha a feladott levél 1 hét alatt megérkezik a szomszéd utcába, az már gyorsposta szolgáltatásnak számít. Az internet egy szinte ismeretlen fogalom, így nemhogy arra nincs esély, hogy 50km-es távolságon belül match-em legyen, de még arra sem, hogy rajtam kívül más felhasználó regisztrálva legyen. A Facebook dating így egyébként szintén halott ügy errefelé.

100km-es távonál akadt pár jó csaj, csak nem az a típus vagyok akit Ők keresnek. 3 hónapja hagytam abba ... előtte átállítottam minden keresőn a profilomat. Rólam nem volt kép, csak a kocsimról, 2 nyaralásról, meg egy nagyobb pénzösszegről. Átlagban napi 4-5, (egy alkalommal volt, hogy 9!!!) új kedvelésem volt .... érdekes. Match nem, mert én nem is kerestem már, meg idővel - gondolom a profilkép hiánya miatt - a Tinder ki is dobott.

Marad a rosszlányok - qrvákat 22 éve keresgélek - ott több sikerem van! :))))

43F

2020. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

2 évig használtam kisebb nagyobb szünetekkel.

5 találkozóm volt. Előtte kB 1-2 hónapig csak online beszélgettünk a távolság miatt.

1 sráccal mostanáig tartó barátság lett, semmi szex.

A maradék 4el szex volt. Rögtön az első randin.

Ebből az egyik 4 hónapig tartott most a legutolsó pedig azóta is tart már 6 hónapja (párkapcsolat lett belőle)

28/L

2020. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1/0
2020. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kb 4 éve hasznàlom. Szexet keresek rajta.

3 nô volt onnan nekem.


31f

2020. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0/0
2020. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én most használtam olyan novembertől márciusig. Ez alatt nagyon sok sráccal beszélgettem. Volt olyan akivel megbeszéltük, hogy milyen jó lenne egy kis izgalom. Esetleg chatszexig eljutottunk de tovább nem, mert nem akart gumival védekezni. De amikor sikerrel is jártam, a legtöbb inkább barátság lett, aztán vagy megmaradt vagy rövid ideig tartott.


Találkozók: 7

Ebből szex: 6

Kapcsolat: 2 (lehet lesz három, mert egy barátság ami azóta is tart kezd átalakulni)

Dugipajti: 1

Egy éjszaka: 2

Máig tartó barátság: 3


21/L


Bár azt hozzátenném, hogy nálam inkább azt a célt szolgálta, hogy kiheverjek egy kapcsolatot, amiben sokáig és a szakítás körülményei miatt, utána mégjobban, azt éreztem, hogy még csak szexre se kellek senkinek.

Aztán láss csodát, életem párját találtam meg rajta, ha most összejön.

2020. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, elírtam.. 8 tali 4 barátság.. elfelejtettem 2 srácot, hogy őket is ott ismertem meg XD
2020. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-6 lánnyal jöttem ott össze, minddel volt szex is, az utolsóval akit ott ismertem meg pedig eggyütt élek 5 éve.
2020. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!