Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek erdemes nala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erdemes nala felhoznom a szopas temat vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

28/f , parom 28/n

A kapcsolatunk elejen tisztaztuk hogy nekem fontos az oral es csinalta is neha, de mara ez sajnos szinte teljesen elmaradt (en rendszeresen csinalom neki, szeretem is...). Sokat dolgozom nagyon, mindent megadok neki minden teren, szeretem is, de ez nagyon hianyzik, mostanaban stresszes napok/hetek allnak mogottem es igazabol nagyon jol esne tole egy szopas, de nem tudom felhozzam-e mert mar volt hogy ossze is kaptunk emiatt. Nehez mert tenyleg minden mas jo a kapcsoltunkban de ez hianyzik, es neha eljon olyan pillanat (mint most) amikor megvesznek erte hogy csak hatradoljek es kenyeztessen, ugy ereznem ennyi het folyamatos gurizes es stressz utan legalabb ez a par perc kijarhatna. Szerintetek en gondolom rosszul vagy velem van a baj? Nem akarom hogy tini legyek a szemeben aki nem tudja kezelni ezeket a dolgokat, de egyszeruen neha belefaradok a dolgaimba, nyugosebb vagyok sokkal mint altalaban (egyebkent nyugodt termeszetem van nagyon) es ugy erzem ez meg tudna nyugtatni.. mit gondoltok errol?


2020. nov. 17. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Egy fárasztó nap után mikor hazamész, zuhany után bedobod magad pucéran a kanapéra, és azt mondod. -Drágám ma hideg vacsorát eszel, láss neki! Ezzel a mondattal megfogod a farkad, és a kezébe adod :D
2020. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
Szüzek ne adjanak tanácsot.
2020. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj, hogy ha nem magától csinálja, csak azért mert te kérded, akkor nem tudja beleéléssel csinálni :/


A 69 ötlete pedig tényleg jó. Lehet, hogy a sima orálnál az a baja, hogy nagyon alárendeltnek érzi magát.

2020. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
Belerakod a szályába oszt egybő tudgya malyd mi a dolga
2020. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!