Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak körében is több szub...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak körében is több szub van, mint dom?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés női domina van, a legtöbb BDSM kedvelő nő az szub. Kb 92%-uk...

De úgy vettem észre, hogy sok férfi dom van, de alapvetően férfiak körében is több a szub.. Nem ilyen radikálisan, de kb 65%-uk szub



2020. nov. 17. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

A férfiak nagyobbik része semleges.

Ha úgy érted, hogy domból vagy szubból van több akkor az utóbbiból.

Páran próbálják magukat domnak kiadni de ez ugye nem egy megjátszható dolog.

2020. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem igaz. Nekem minden partneremben ott volt egy kicsi mindkettőből. A mostani barátnőm egy helyes, aranyos kiscsaj. Aztán pár év után simán az arcába lehet köpni szopatás közben, meg pirosra fenekleni szex közben, haját tépni és a vicces, hogy ugyanezt visszafelé is megcsinálja. Tegnap például terpeszben kellett állnom, leguggolt és boxolta az öklével a heréimet, közben meg ülvölttöte nekem hogy "álljál rendesen vagy csak keresztapa leszel b#&dmeg" XD.

Az ez előtti barátnőm is diplomás, rendes csajszi és 1 év után úgy rakott egy lóf&xz méretű felcsatolhatóssal, mintha kötelező lenne. :D


Velem mindig, szinte mindenki játszik ilyeneket és egyiküket sem egy sötét BDSM szájton találtam, hanem random helyeken.

2020. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Statisztikák és kutatások igazolják amit az egyes írt...
2020. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Férfiak terén jóval több a dom, mint a sub. Csak a többség nem a bdsm dolgokon belül csinálja és nem veri nagydobra, hogy dom.
2020. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nincs több sub férfi mint dom.

Bár neten többet látni, akik dominára vágynak... szerintem a valóságban azért bele van nevelve a legtöbb férfibe, hogy akkor igazi férfi ha uralkodik. Plusz az ősi ösztönök mégiscsak arra szólnak, hogy ők kerekedjenek mindenki fölé.


Persze, biztos vagyok benne, hogy már régebb is voltak szerény férfiak, akik nem mertek a sarkukra állni (és itt nem csak szexualitásról van szó, hanem hétköznapi dolgokról is), de azok kevés eséllyel találtak társat és ezáltal vagy domokká kellett váljanak, vagy kihalt a családnevük.

2020. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Én szub-szub vagyok, de nagyon minimálisan kevés szub férfit gondolok, hogy az lenne.
2020. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 De La Cruse ***** válasza:
27%

Nem.

A lányoknál van rengeteg sub hajlamú.

A legkeményebb dominák is egy két alkalom után jobb subbá válik mint bárki más.

Tapasztalat.

2020. nov. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasi csak hiszi magáról, hogy dom de sajnos még férfiak se...
2020. nov. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!