Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakoriak a szub férfiak? 21/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakoriak a szub férfiak? 21/L

Figyelt kérdés

Igazából eléggé domináns vagyok, de tényleg, és szeretek úgy igazán uralkodni a férfi felett.


Szerintetek ritka a szubmisszív férfi?


2020. júl. 13. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
smpixie tele van velük...
2020. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Minden domináns nő minden újjara jutt 10. Abból mennyi a normális, az más kérdés.
2020. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem sok férfiban benne van az ,hogy Szexy ha egy csaj uralkodik rajta. Én személy szerint imádom ha egy csaj tudja mit akar és azt kérdés nélkül elvárja. 😉 26/f
2020. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én switch vagyok és jól is érzem magam így.
2020. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sokan összekeverik a szub-létet a nyámnyilasággal. Ők valójában nem szubok, csak szimplán bénák, ezért keresnek valakit, aki megoldja helyettük az életük problémáit, nem pedig azért, mert tényleg élvezik az alárendeltséget. Gondolom, már kaptál egy rakás privátot kiéhezett szerencsétlenektől.

Én szeretem a szub-létet, valamennyi tapasztalatom is van már ebben.

25/F

2020. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én még nem próbáltam, de szívesen szolgálnálak.

26/F

2020. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jól mondta az előttem szóló!

Az smpixie.com egy magyar oldal, és kifejezetten BDSM partnerkereső. Én is fent vagyok :)

És igen! Sokan összekevernek fogalmakat. Mert az, hogy sub vagyok, nem jelenti, hogy a végtelenségig alázhatnál. Szolgálok, de azért tenném mert érzem, hogy szeretsz…

2020. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2020. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is szubnak tartom magam, sokminden is izgat, de azért a fogalmakkal legyünk tisztában. Én legalábbis saját részről úgy gondolom, hogy sokan félreértelmezik, mit szeretne a másik fél. Kezdjük ott, hogy egy jó kapcsolat a bizalmon, a kommunikáción alapul. Nem csinálunk olyat, amit előtte nem beszéltünk meg, vagy amiről nem tudjuk, hogy a másik fél hogy reagál.

Én például imádnám ha domináns csajom lenne, de bizonyos keretek között. Először is akármennyire is izgat, nem vagyok se sub se szolga se semmi egyéb 0-24-ben a hét minden napján. Én a hétköznapokban egy átlagos, "normális" párkapcsolatra vágyok. Ezt csak azért írom, hogy ne legyenek félreértések abból, hogy melyik fél mit akar és mit nem akar. És a kapcsoalt előtt mindenképp beszéljétek meg, hogy mi izgat benneteket, mik azok amik még éppen beleférnek és mik a tabuk. Akármennyire is uralkodó a domináns fél és akármennyire is megalázkodó a sub fél, soha ne nyomd el teljesen a másikat, a "hálószobán kívül" egyenlő felek legyetek :)

20/f

2020. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olyan, aki az ágyban és a mindennapokban is szubmisszív szerintem ritka.

Ezen kívül sokaknak van valamilyen speciális fétise amit akármilyen szubmisszívek, mindenképpen meg akarnak kapni.

2020. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!