Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek attól, hogy bele élvezze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek attól, hogy bele élvezzenek a szamba. Milyen az első?

Figyelt kérdés
Olyan undi, és kicsit félelmetes ha belegondolok. Ti hogy éltétek meg az elsőt?

2020. nov. 17. 23:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél én is izgultam.

Kb egy 15 perce csináltam a pasinak amikor mondta hogy mindjárt el fog élvezni, ne hagyjam abba mert a számba fogja engedni.

Akkor ott nagyon megijedtem, nem tudtam mire számítsak, nem tudtam mikor fog,és igazán azt sem tudtam hogy akarom e.

Ott térdeltem a pasi előtt a farka számban a szivem a torkomban dobogott és teljesen bizonytalan voltam.

Akkor, egyik pillantról a másikra megfeszültek az izmai, a makkja hatalmasra duzzadt éreztem, és langyos sűrű cucc öntötte el a szám.

Csak lüktetett és jött és jött éreztem ahogy megtelik a szám.

Nem tudtam hogy mit csináljak és még meddig fog tartani.

Próbáltam nyelni de úgy nem ment hogy a farka a számba volt így egy része kifolyt.

Számomra hosszú időnek tűnt, de nem volt rossz.

Az ize sokkal jobb mint amire számítottam, az állaga meg az hogy meleg furi de amúgy nagyon izgató.

2020. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!