Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem én itt nem hibáztam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem én itt nem hibáztam... mit kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval szerettem a párom, de nem volt a szex istene, nem is ezért voltam vele. Ő a megszakításos “védekezési módszerben” hisz, és bármikor próbáltam neki mondani hogy ez többet árt mint használ, nem hallgatott rám. Szóval elmentem a dokihoz és elmondtam a félelmeimet, hogy szerintem ez az egyik legnagyobb hibaszázalékkal rendelkező módszer, és hogy így nem érzem biztonságban magam. Ahogy gondoltam a fogamzásgátlót ajánlotta (átbeszéltük a dolgot és fel is írta) nos ez két éve volt, azóta szedek bogyót. Elmondtam a páromnak, nem titkoltam, minden reggel előtte vettem be. Mondjuk több gyógyszert szedek a nap több szakában, szóval lehet ezért nem tűnt fel neki! Most asszem fájdalom csillapítót vagy valami keresett és megtalálta a dobozát. Teljesen kiborult hogy miért szedek ilyet és hogy ez a szexre is hatással lehet, és mindennek elhordott, én már hetek óta éreztem hogy ez lesz, mert láttam hogy csak ürügyet keres a veszekedésre ezért mondtam neki hogy “kérlek holnap délig pakolj össze és költözz el, mert ehhez már nincs energiám” persze kiakadt, de végül tudomásul vette.

24N



2020. nov. 18. 07:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Most megerősítésre vársz?

Megkapod, jól tetted. Ennyi.

Amúgy mi a kérdés?

2020. nov. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Más pasi meg örülne neki, ha a párja szedne fogamzásgátlót(tudom, h sok oka van, ami miatt nem szedhetnek), szval ez sztem csak egy ok volt, h belédköthessen.
2020. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Mutass képet a testedről. Amúgy lehet hogy már gyereket akart. Fel akart csinálni.
2020. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

Most tenyleg mi a kerdes ?


Jelentve

2020. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Elég bunkonak és butanak tűnt a leírtak alapján. Jobb is hogy kitetted
2020. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Hat vagy félt, vagy csak fel, hogy csökken a libidod. Nem mindegy...


Nagyon sok férfit ismerek, aki nem engedi, hogy a baratnoje szedje a sok mellékhatás miatt es inkabb gumit húz hosszútávon is. Rengetegen meg megmondják, hogy vagy tabi vagy nincs szex. Nem tudhatjuk, hogy a te párod mit gondol ezekrol a szerekrol, de ahogy leirod szerintem csak félt, hogy huvelyszarazsagod lesz meg nem lesz kedved szexelni.

2020. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Most itt mi a kérdés? Hülye volt a palid, szakítottatok, jól van ez így. Jól tettétek. Továbbiakban egy jó tanács: ha úgy látod, hogy az úrnak az IQja nem éri el a 100at, akkor ne állj össze vele.

Szívesen!

2020. nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
jól tetted
2020. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha a szeretőm szedné annak őrülnék leginkább. Nem kéne a gumival vesződni. Asszonynak meg már nincs szüksége semmire. Jól tetted hogy kidoptad. Amúgy meg pasiként mondom hogy annál nincs is rosszabb hogy a vége előtt kiráncigálom. 😀
2020. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9, lehet önsanyargatás volt a részéről, vagy én nem tudom, kivette, megfogtam és kb azonnal elment, szóval nem értem!
2020. nov. 18. 09:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!