Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem én itt nem hibáztam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem én itt nem hibáztam... mit kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval szerettem a párom, de nem volt a szex istene, nem is ezért voltam vele. Ő a megszakításos “védekezési módszerben” hisz, és bármikor próbáltam neki mondani hogy ez többet árt mint használ, nem hallgatott rám. Szóval elmentem a dokihoz és elmondtam a félelmeimet, hogy szerintem ez az egyik legnagyobb hibaszázalékkal rendelkező módszer, és hogy így nem érzem biztonságban magam. Ahogy gondoltam a fogamzásgátlót ajánlotta (átbeszéltük a dolgot és fel is írta) nos ez két éve volt, azóta szedek bogyót. Elmondtam a páromnak, nem titkoltam, minden reggel előtte vettem be. Mondjuk több gyógyszert szedek a nap több szakában, szóval lehet ezért nem tűnt fel neki! Most asszem fájdalom csillapítót vagy valami keresett és megtalálta a dobozát. Teljesen kiborult hogy miért szedek ilyet és hogy ez a szexre is hatással lehet, és mindennek elhordott, én már hetek óta éreztem hogy ez lesz, mert láttam hogy csak ürügyet keres a veszekedésre ezért mondtam neki hogy “kérlek holnap délig pakolj össze és költözz el, mert ehhez már nincs energiám” persze kiakadt, de végül tudomásul vette.

24N



2020. nov. 18. 07:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Te látod helyesen a megszakításos módszer hatékonyságát.
2020. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Helyesen csináltad, a pasi valószínűleg elmebeteg.


Eszedbe ne jusson visszaengedni.

2020. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Primitív férfiállat volt. Jól cselekedtél!
2020. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát, nem tudom, menyi idős vagy milyen érett a párod, én amikor (az őskorban) annyi idős voltam mint te akkor vettem el a 22 éves barátnőm szüzességét, és megbeszéltük hogy egy ideig óvszer. Utána ő mondta hogy volt dokinál és kért tablettát próbáljuk meg úgy, de két év után nem kívánta úgy a szexet lehet hogy a hormonháztartás megbolondulása miatt, ezért újra vissza óvszer de sosem merült fel hogy megszakításossal próbálkoznék pedig bizonyára mondták neked sokan hogy pasi ként sokunknak a gumi nélkül az igazi. Azért sem kockáztattam volna mert neki olyan genetikai betegsége volt amit a baba is örökölt volna. Én megmondom őszintén nem olvastam az eddigi válaszokat de ha ezért hiksztizik akkor ő is el akart hagyni vagy kereste a konfliktust. Igen fontos az élvezeti része a szexnek de legyen szó védekezésről vagy análról akármiről nem kellene vigyázni a páromra/partneremre? Én bízom benne ha szeret téged akkor megérti a helyzetet mert két év nem kevés idő de ha nem is tagadtál előtte semmit akkor számomra érthetetlen a helyzet. Azon túl meg az előváladékban is lehet annyi életképes spermium hogy aztán jön a gyerek. Szurkolok neked nektek! 41 f
2020. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb 30-40 körüli termetes nő a fogalmazásgátlóknak köszönheti hogy meghízott. Ezért én nem kényszerítenék soha senkit arra hogy szedje. De azt hiszem, hogy ez csak ürügy volt, hogy ne kelljen neki szakítani. És még téged fog hibáztatni. Lépj tovább. És tetess fel hurkot. (esetleg az ő nyakára is) :)
2020. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!