Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lányt kihagytam de megbánt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lányt kihagytam de megbántam, hogy tudnám “behozni”?

Figyelt kérdés
Legalább 6-7 lány

2020. nov. 18. 10:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Ne akard behozni. Mai naptól éld a magad által a megkíván életed a nőkkel.
2020. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Csak közben az igazit kerestem ezert nem volt egy sem, de golyóim már szétrobannak
2020. nov. 18. 10:55
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Sohasem tudod pótol amit kihagytál!!
2020. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%

én is így vagyok vele

31F 136kg szűz

2020. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

43 éves vagyok. Nem sok kihagyott csaj volt az életemben (önmagában esélyem sem volt túl sok). 15 éve nős vagyok, boldog családi életem van, a szexuális életem is kiválló.

.... mégis óriási hiányérzetem van a kihagyott csajok miatt. Fáj! És ne kérdezd meg, hogy a megtalált boldogság ellenére miért! Nem tudom! De néha eszembe jut és szenvedek miatta. Pedig oka volt, hogy miért hagytam ki.

2020. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Minden évben legyen plusz 1 nő, akkor 6-7 év alatt behozhatod.
2020. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
#5 én 47 vagyok és ugyanígy érzek. Fiatalok voltunk mikor összejöttünk párommal és most érzem hogy hiányzik valami más.
2020. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Amit, azaz akit kihagytunk, már nem tudjuk pótolni. Darabszámot felpörgetheted, de ha konkrétan a személyeket sajnálod, az már úgy marad. Érdekes amit a #5 ír, mert én is úgy vagyok vele. Még egészen fiatalon kihagyott, visszautasított pasik közül is van, akit még mindig sajnálok, hogy akkor nem lett semmi. Pedig van köztük abszolút alkalmi ismerettség is.
2020. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Értem, mire célzol, visszahozni nem lehet, maximum pótolni, hogyha megint felveszed a kontaktot valamelyik nővel. Neked most nincs párkapcsolatod, ezért a helyedben nem filóznék raja és a múlton sem. Inkább tennék azért, hogy összejöjjön most, a jelenben, hogy tompítsd a hiányérzeted. Szerintem rájössz majd, hogy a komoly kapcsolat az igazi érték. A korábbi hozzászólásban is felemlegetett kínzó hiány sok emberben megvan, egyszerűen el kell fogadni azzal a tudattal, hogyha a jelenlegi párkapcsolat nem lenne, sokkal szegényebb emberré válnál és semmilyen kaland nem ér annyit, hogy ezt felbolygasd. Ha meg nincs, akkor rajta :D
2020. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Amit elszalasztottál, kihagytál, már nem tudod behozni, pótolni.

Ne utólag bánj meg dolgokat. Ha van egy lehetőség előtted, mérlegelj, és vágj bele, ha jónak gondolod.

2020. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!