Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szexibbnek, vonzóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szexibbnek, vonzóbbnak érzitek magatokat bizonyos kihívó ruhákban?

Figyelt kérdés

Férfi szemmel egyértelmű, hogy kívánatos, de a női oldal érdekelne, hogy ti is dögösebbnek, "dugnivalóbbnak" érzitek-e magatokat? :)

Gondolok itt combfixes harisnya/combzokni - bugyi/short kombóra és hasonlókra. Tehát ami utcára is felvehető, de mégis kettős.


2020. nov. 18. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván...
2020. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Férfi vagyok de attól hogy valakin más ruha van nem érzem dugnivalóbbnak, esetleg ha nincs rajta semmi
2020. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de a nők el is mondják, hogy azért veszik fel, hogy vonzóbbak, kívánatosabbak legyenek.
2020. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szexinek érzem magam ilyen ruhákba/kiegészítőkbe. Ugyanakkor ha elegáns-csinos ruhát veszek fel, akkor is ugyanannyi önbizalmat ad az öltözékem.


De arra nem szoktam gondolni, hogy dugnivaló vagyok-e egy öltözetbe. Ezt nyilván a férfiak gondolhatják ha rám néznek...

2020. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerinted miért veszik fel?
2020. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!