Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mennyire érzitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire érzitek a 20 cm feletti méretet?

Figyelt kérdés

Páromnak 22-23 centi és jelentősen vastag, legelőször nem ment be majd kitágultam annyira, viszont alig érzem már annyira megszoktam illetve nem olyan intenzív érzés mint ahogyan képzeltem, ez attól van mert már annyira tág lettem, vagy a latex óvszer miatt érzem kevésbé? Kb olyan érzés mintha 2,3 ujja lenne annyira kitagul

Nektek milyen, mi a tapasztalat? Ha at térek tablettára többet fogunk érezni mindketten egymásból?



2020. nov. 19. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Így jártál, keress nagyobbat. 🙃
2020. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Pasimnak 15/4.5 és csodálatos vele a szex. Alaposan megdug, kitölt. 🙂
2020. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Troll
2020. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

A hüvely - ha megtanulja valaki elengedni magát ÉS nem utolsósorban a partnere figyelmes, ésszel csinálja, segít ellazulni - akkor elég jól tágul. Amúgy is a vastagsággal függ össze nem a hosszával.

Az ha elhagyjátok az óvszert a "vastagságérzeten" semmit sem változtat. Egyszerűen csak jobb, természetesebb lesz a szex :)

2020. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oh rendben koszonom a normalis valaszokat, bar egyaltalan nem ertem hogy azok az emberek akik azt irjak hogy troll es kamu kerdes nem ertem miert vannak fent egyaltalan, nem szokasom felesleges kerdesek ki irogatasaval tolteni az idomet:) de koszonom a normalis valaszokat
2020. nov. 20. 01:25
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem ertem hogy hogyan nem tud az ember itt egy normalis kerdest feltenni ugy hogy ne jelennenek meg ezek az ertelmileg nulla szinten levo emberek
2020. nov. 20. 01:26
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Értelmileg nulla lenne aki nem hiszi el, hogy te egy 23cm-es faszt alig érzel? Aham. Ilyen nem létezik. 23cm-es faszból se sok lehet az országban (2-3) darab, oké, hogy mind a három itt van a GYK-n, meg a csajaik is, de hogy ne érezd, az teljesen kizárt! Ergo kamu az egész, te nem is nő vagy, hanem max unatkozó 14 éves kisfiú kb. Vajon te mennyire állsz az értelmi nulla szinttől ha ilyenekkel szórakozol..??
2020. nov. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy jol mértétek e? Lehet igazából csak 17 cm. Az sem kicsi, de hihető, hogy van aki azt sem érzi.
2020. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
XDDDDDD actually no vagyok 21 eves, ami senkire nem tartozna de ha kepet kuldenek magamrol mindenki befogba a szajat:) egyutt mertuk le es annyira nem hihetetlen, ne rajtam toltsd ki a duhod hogy neked vagy a parodnak atlag alatti:) mysizebol 69 de legkisebb 64es meretu ovszert szoktunk venni, esetleg arrol is kuldhetek kepet:))) de magamrol tudom az igazsagot az a lenyeg ha meg senki nem hiszi el magatokra vessetek
2020. nov. 20. 10:28
 10/12 anonim ***** válasza:
És kisebb méretű pasival nem is voltál? Vagy ha igen, akkor vele mi volt, ha ez is kicsi?
2020. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!