Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 körüli vagy feletti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli vagy feletti férfiak, akiket eddig szinte minden nő visszautasított és évek óta nincs párja, nektek mennyire rossz napjaitok vannak, hogy magányosnak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Tehát akik egyedül élnek, kevés a barátjuk. És sok éve egyedül vannak, ti mit csináltok? Mennyire lehet így élni, milyen minőségben? Én vidéki városban élek. nincsenek barátaim, családom 150 km-re van. Van egy kis garzon lakásom 34 évesen, de 4 éve nincs párom (azelőtt 3 is volt), és hiába próbálkozok 4 éve, csak a visszautasítás van (nem, egyáltalán nem vagyok ronda, csak nem a megfelelő nőknél próbálkozok ezek szerint, a topnőknél sem). Dolgozok, de munka után egy kis sport és ennyi, jön a depressziós hangulat és a magány minden 3. nap. Főleg, hogy jönnek az ünnepek, még rosszabb. Az önbizalmam is ár nulla, mert ha sok az elutasítás, akkor az is csökken sajnos (szerencsés akit ne visel meg 10-20 nem válasz és majd kicsattan az örömtől mindig).
2019. dec. 16. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Tetessetek fel műszempillát. Egy próbát megér. Az annyira jól néz ki ha egy férfinek hosszúak a szempillái, de közben sportos a testalkata.
2019. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lazy Lover ***** válasza:
34%
Pokoliak de próbálok jó pofát vágni hozzá
2019. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kisírdogáltad magad? Jól van. Akkor most mosd meg az arcodat, és menjél tovább emelt fővel.
2019. dec. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Én kakukk tojás leszek ebben a kérdésben, ugyanis magányos típus vagyok. Úgyhogy nem vág földhöz, hogy nincs barátnőm. Igazából nem is keresek, mert nem érzem szükségét. Teljesen jól elvagyok. Vannak barátaim, ott a családom is és le tudom magam foglalni ezzel-azzal. Szóval meg tudom tölteni az életem annyi tartalommal, amennyire szükségem van.
2019. dec. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy komoly , nem ingyenes társkeresőt, lehetőség szerint ahol a hozzád hasonló nőket fogja felajánlani a rendszer mint lehetséges partnerjelölteket.

Mondhat bárki bármit, nekem az ilyen oldalon jött a legtöbb válasz a leveleimre!

Bár nem onnan lett párom, mégis úgy gondolom mégis bátran ajánlom azt az oldalt !

2019. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!