Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Veletek is történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek is történt már ilyen anális szex után?

Figyelt kérdés

Szóval történt az hogy a barátommal elég heves és durva anális szexet rendeztünk. Én akartam durvulni mert imádom. Szóval az történt hogy 3 napja análisan jól megdugott a barátom. Az alap hogy aznap alig bírtam ülni mert úgy fájt a popsim. De azóta nem voltam nagyvécézni. Nem az van hogy kellene vécézni csak nem tudok hanem még az ingert se érzem azóta hogy kellene vécézni. Semmit se. Teljesen olyan azóta mint ha nem kellene nagyvécézni. Eddig nem volt ilyen gond mondjuk az is igaz hogy ennyire durván még sose csináltuk. Valamint eddig naponta kellett nagyvécézni de most semmi.


Valakinek volt már ilyen gondja? Mitől lehet ez?


2020. nov. 19. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Jesszus, talán lassan orvoshoz kéne menned ha ennyire fáj még
2020. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Az anált nem szabad durván tolni. Vagyis szabad, csak számíts akkor az izmok elernyedésére és az egész végbeled kifordulására. 👌
2020. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem az anális szextől van hanem egyszerűen székrekedésed van. Egyél sok rostosat megoldódik.

A heves anális szex nem székrekedést okoz hanem a rektális traktus - leggyakrabban az ánusz záróizomzatának - a sérülését.

2020. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Tudtal kakilni?
2020. nov. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem sajna pedig csomó rostos levet ittam meg minden. Érzem a hasamnál hogy kicsit feszít szóval hogy kezdek tele lenni de az az érzés hogy kitudjak menni a mosdóra nincs meg.
2020. nov. 20. 19:50
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagy nehezen sikerült! :) Úgy döntöttem hogy megpróbálom “piszkálni” hátha lesz valami, így kb egy órán át a dildómon lovagoltam fenékbe mikor egyszer csak elkezdtem érezni hogy kell nagyvécézni. Abba hagytam a lovaglást és egy csomó kínkeserves próbálkozásra végül megindult kifele a széklet. Nem tudom mitől volt ekkora székrekedésem de sose volt még ilyen vastag és hosszú. Mire teljesen kiürültem rendesen elfáradtam és fájt a popsim tőle. Nagyon durván vastag volt, ennyire sose tágultam még ki lent, de tudom hogy gáz de nagyon élveztem hogy ennyire kitágított. :)


Köszönöm mindenkinek aki segíteni próbált!

2020. nov. 21. 00:49
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Persze, egy órán keresztüli lovaglás egy vastag dildóval a fenekedbe segít..
2020. nov. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Aztamindenit te nagyon bolond vagy!
2020. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Mekkora fake bakker én hülye meg bevettem azelejét xD
2020. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!