Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá ha a pasitok csak úgy szeretne veletek análszexelni, hogy a végén a feneketekbe élvezhet? Zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés

Ha kiveszi az ember azzal megszakad a varázsa a dolognak és valahogy nem ugyanaz. Nem tagadom, hogy a tabu faktor is hatalmasat dob a dolgon, de a lényeg érthető.

Kérem olyanok ne írjanak akik nem szeretik az anált, és a "majd ha a párod megdug téged is egy felcsatolhatóssal akkor..." féle válaszoktól is kíméljetek meg könyörgöm!

Köszönöm! (kort nemet kérlek ha szeretnétek)

26/F



2016. nov. 30. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hat ez sok mindentol fugg

De foleg attol h a lany akarja e

Es attol mennyire birja a fajdalmat es mennyire kitarto

Enpl bevallalos vagyok ugyhogy mindenkepp ki akartam probalni,megis tettem,az elso nagyon rossz volt fajt nagyon..masodik harmadik is de egyre kevesbe de mai napig erzekeny azert analszexnel

Mindenkepp kell birnia a csajnak a fajdalmat mert fajdalmas foleg eloszor es elkell lazulnia a zaroizmainak

Kutyapozba a legjob amugy de alobb ugx probaljatok h kutyapozba szexeltek es elobb benyomd neki sikositoval a huvelykujjad es csak ott tartod

Ha azt birja v megszokta akkor picit mozgasd ezt elvileg fogja elvezni

Ha mar ez is laza menjen be meg egy ujjad es eloszor csak tartsd maj ha megszokta mozgasd picit

Ha mar ezt elvezi akkor lassan probald betolni neki

2016. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Természetesen előtte tágítás izgatás mi egyéb van. Sőt kinyalni is szoktam a popsijukat a lányoknak, ami általában bejön. Fájdalmat még sosem okoztam. Azt leszámítva aki konkrétan ezt így kérte. Úgyhogy az előjátékkal, előkészítéssel nincs baj. Csak a sperma mennyire zavarna benneteket ha a popsitokban landol?
2016. nov. 30. 13:56
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Popsi, punci, bent elélvezni a legjobb megállás nélkül.

HA ki kell venni ott kell egy kis gátat szabni és az egy pillanatra megakasztja az önfeledt élvezetet.

Popsiba meg miért ne lőhetnél? Mi baja lesz tőle?

Így is úgy is tisztálkodnia kell, ha a hasára megy vagy a cicijére, a popsiból meg egyszerűbben eltávolítja és nem kell mosogatni egyből.

2016. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az anált, miért ne élvezhetne bele. Bár én higiéniás okokból gumival szoktam análozni, a biztonság kedvéért. 27/N
2016. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki nő egyáltalán megengedi az anált, nem tudom elképzelni hogy miért ne ezt engedné.


23/L

2016. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jó ezeket visszaolvasni. :)

Van aki nagyon ellenzi és van akinek természetes. Csak ezért kérdeztem és szeretném tudni ilyenkor a dolog miértjét.

+ Megfigyeléseim alapján észrevettem, hogy amikor beleélvezek a partnerem fenekébe akkor az egy újabb élvezet a nőnek. Eddig legalábbis mindig élvezték ahogy elönti őket belül a forróság :)

2016. nov. 30. 14:27
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a szex három alapvető módja az orális, anális, vaginális. Minden más extra. Szal ez tök természetes nekem. :D Az a fura, aki elutasítja ezek közül bármelyiket.
2016. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat ez a dolog.
2016. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Oké akkor más kérdést is feltennék:

Mit szólnátok ha kérdés nélkül élvezne a feneketekbe partneretek?

2016. nov. 30. 14:40
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

Azt gondolnám hogy egy kultúrálatlan, társát nem tisztelő barom és többet nem bíznék benne. Aztán nem lenne mit élvezkedni a tabu dolgokon, mert soha többet nem engedném. Te mit szólnál ha megbeszélés nélkül csinálnának veled olyan dolgokat amiket nem szeretsz?

Amúgy nem az anállal van itt a probléma, hanem hogy gumi nélkül szóba sem jöhet, gumival meg felőlem annyit élvez amennyit akar.

2016. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!