Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogy hozzam fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy hozzam fel ezt a témát? Nem fog kiakadni?

Figyelt kérdés

A párom bdsm kedvelő, én csak miatta kezdtem el kipróbálni pár dolgot. Annyira nem tetszett, de próbáltam csinálni olyan dolgokat, amit élvez.


Tegnap ideges voltam nagyon, és ő meg nem hagyott békén. Sokszor odajött hozzám, és nem akarta megérteni hogy nem lesz szex.


Elkezdtem idegesen megbüntetni, és sokkal jobban tetszett mint máskor. Persze nem szexuálisan vonzott, hanem megnyugodtam tőle.


Sokszor vagyok ideges, nyugtatót is szedek személyiségzavar miatt. Most jöttem rá, hogy én a hétköznapokban szeretném dominálni, nem szex közben.


Azt akarom, hogy mindig az legyen amit én akarok, és egy erényövet is akarok venni neki. Folyamatosan abban akarom tartani, viszont tudom hogy neki ez nem tetszene.


Hogy mondjam ezt el neki? Nem fél, vagy egy órás szexjátékot akarok, hanem megnevelni, és levezetni rajta a feszültséget. A fájdalmat nem szereti, de meg akarom ostorozni a hátát.


Már egy teljesen kész tervem van mindenre, de nem tudom mit fog mondani rá.

23/L



2020. nov. 20. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ezt engedd el. Ha nem élvezné, ne erőltesd.
2020. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezt: "Te beteg állat! Tépd szét a ruhám, na gyere tépd szét a ruhám.."
2020. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Inkább a kezelésedre fókuszálj..
2020. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy nem élvezné.
2020. nov. 20. 17:26
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Inkább a dokinak mondd el ezeket az érzéseket, tobbet érne. Szegény srácot meg hagyd békén az erényoveddel. Orulj neki hogy szeret, és hogy csak szex kozben néha domináns, viszont sexen kivul meg szeret és tisztel. Kevered a szezont a fazonnal.
2020. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Számomra nem derült ki, hogy a pasid dim vagy sub?
2020. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy ő a szub. Normális válaszokat kérek.
2020. nov. 20. 17:36
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Normális válaszokat kapsz, ki fog akadni, úgyhogy ne mondd el neki sehogy. Vezesd le a feszültségedet máshogy.
2020. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Ha a párod kedveli az alárendeltséget, akkor igazából nincs miről beszélni. Te megmondod mit akarsz, ő pedig engedelmeskedik. Ha ellenszegül és az ő akarata érvényesül, akkor attól kezdve már nem alárendelt. Ennyi. Rabszolgaság persze nincsen (sajnos), de egy sub csicska egyetlen dologban dönthet csak: elfogadja, hogy te irányítasz és akkor mindenben (!!!) engedelmeskedik, vagy nem és akkor máris mehet a francba. Én így csinálom.

32N

2020. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy faszi agymenése... dehogy vagy te lány.
2020. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!