Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok kivel jönnétek előbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok kivel jönnétek előbb össze, egy jóképű, ápolt, tanult muzsikus roma fiúval, vagy egy átlagos arcú, ápolatlan, tanulatlan, de fehér kőművessel sráccal?

Figyelt kérdés

Mindkét fiú 18-25 év közötti lenne.


Mindkettőjüknek átlag feletti (kb. 17-18 cm közötti) lenne a méretük.


2020. nov. 22. 07:34
A kérdező szavazást indított:
Ápolatlan, tanulatlan, fehér kömüves fiú.
Tanult, ápolt, igényes muzsikus roma fiú.
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

"Mindkettőjüknek átlag feletti (kb. 17-18 cm közötti) lenne a méretük."

Ez a kijelentés már nem tanultságra vall.


Egyébként bárki bármit mond, bármilyen kontextusba, én össze nem jönnék romával. Értem én, hogy ő tök normális, de egyszerűen nincs olyan roma család, akinek ne lenne közeli rokonságába olyan típusú legalja cigány, akitől isten mentsen engem.

2020. nov. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sokkal fontosabb, hogy valaki igényes legyen minden téren, mint a származás.
2020. nov. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
A mérettel elcseszted, ez egy idióta emberre vall. Amúgy cigánnyal még véletlenül sem. És egy kőműves nem tanulatlan. A szakmát is ki kell tanulni és manapság egy kőműves aranyat ér, kb annyiba is kerül a munkája.
2020. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Vagy kb egyikkel sem. Ez nem jutott eszébe senkinek sem?
2020. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Egyikkel sem. A fehérrel az ápolatlansága miatt, a romával meg a romasága miatt.
2020. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!