Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy dominának miért van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dominának miért van szüksége korbácsra, meg kínzóeszközökre? Az éles fogaival még nagyobb fájdalmat is tudna okozni, mint ezekkel az eszközökkel.

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 09:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Lego kockát, meg fogkefét?

Ez tényleg egy nő, vagy inkább egy aligátor?

2020. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van, kettéroppantja a fogkefét. Click for previewre kattintva mutatja is.

2020. nov. 23. 13:59
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha a meztelen lábait alkalmazva gyötör valamit/gyötörne engem, az jobb mindennél.
2020. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az a jó, ha eszköz nélkül is feltalálja magát az illető, és elég kreatív ugyanakkor eszközhasználathoz is. Utóbbiaknál én is a hétköznapi tárgyakat részesítem előnyben. A szexuális segédeszközök ipara és piaca irtó kiábrándító.


Domináns ffi

2020. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!