Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a jobb? Ha egy telt nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Ha egy telt nő magabiztos, és jól érzi magát elfogadja magát, vagy ha állandóan ostorozza magát, bele van keseredve az életbe, koplal, ilyesmi.

Figyelt kérdés
Nem a saját hibájából ilyen alkat, hormonális gondjai vannak. Melyiket gondoljátok vonzóbbnak?
2020. nov. 24. 11:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Az utóbbi.
2020. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Na, vajon?
2020. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%

>hormonális gondjai vannak.


Erre van az orvos. Persze kifogásokat keresni könnyebb...

2020. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A kérdésre kérnék választ!
2020. nov. 24. 12:11
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztos
2020. nov. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

Volt ilyen barátnőm. Ismertem régől, tehát tudtam, hogy régen vékonyabb volt, nem kamuzik. A téma innentől lezárva.

Viszont falra mászok azok az olyanoktól, hogy: vastagok a csontjaim, erős a vádlim... Nem! Kövér vagy, elhíztál! Ezek tehettek volna azért, hogy ne legyenek kövérek.

2020. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

A kettő között

sajnos olyan világban élünk ahol minden és mindenki elfogadott.

kövér hájbáj, fiatalon +10+20+30 kg felesleggel és elfogadják magukat hogy ők így "szexik" és ha más nem fogadja el akkor ő a maradi...bla bla, körítve mindezt akkora arccal meg pökhendi flegmasággal....


Természetesen a másik véglet sem jó, hogy magábafordul, és koplal stb.


Tegyen érte, diéta (NEM KOPLALÁS), SPORT mozogjon valamit, közben lehet életvidám stb ami nem egyenlő a flegma pökhendi stílussal, és magam elfogadásával.

Ha nem fogy 1 hónap után, irány doki, kivizsgálás van e hormonzavar vagy bármi amiért nem tud fogyni -> utána hajrá!


Számomra gusztustalan, ha egy kövér nő, flegma, nagyra van magával hogy "én így vagyok szexi ok? ha nem tetszik akkor kocc...."

Sírásig tudnám alázni szóban, tudja már hol a helye.


Betegség miatt....ja a legkönnyebb kifogás. ott vannak az orvosok, ne mellesleg ha véletlen midnen orvos felteszi a kezét, hogy nincs gyógyír, meg semmi eü gond, akkor is a kajálásra lehet figyelni + sport.

Ha nem is fogy semmit, fegyelmet ad, átformálja a testet, jókedvvel telít a sportolás.


Persze nehéz ezt egy túlsúlyos apucuilányának memagyarázni, aki már attól is liheg ha a 2. ra fel kell menni, de megy a napi 2-3 energiaital, csoki, cukoros üdítő stb....

2020. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
31%

Lehetsz akármilyen kedves, odaadó stb. tehetsz bármit. Nekem minden pasim erőltette, hogy fogyjak le, mert hú annyira jó velem lenni és bárcsak ne lenne 20kg hibám. Szakítottam mindegyikkel és törzsvásárló vagyok az egyik szexshopban. Hidd el, senkinek nem fog kelleni a zsíros kis szereteted.


Jó hír: Nem is gondolnák, hogy milyen egyszerű pótolni őket. Egy ffaassz kedvéért nem kell magadra erőltetni azt, amit nem akarsz!

2020. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván az előbbi.
2020. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Én 30 kilót fogytam évek alatt, most vagyok 55.

Sok kövér ember nem azért nem tud lefogyni mert nem akar, vagy mert nincs akarterő. Ez hülyeség! Nem találják meg a megfelelő segítséget. Segítség pedig kell, mert minden test más. Az első 10 kiló nekem is lement magamtól. Csak aztán stagnált a súlyom. Mielőtt elkezdtem fogyni 4 évig napi szinten sprotoltam, kerültem a lisztet és a cukrot. Nem értettem, hogy mi a baj, mikor kalória szempontjából pont hogy a megengedettnél is kevesebbet ettem. Volt akarterőm, csak nem jól csináltam.


Szóval könnyű leszólni a másikat. Sokszor szerintem jobb ha egy kövér elfogadja magát IGAZÁBÓL, mint az az út amit én jártam be, amíg nem kaptam segítséget. Ja és nem vagyok most annyival boldogabb, mint amennyivel vékonyabb. Nem minden kövér lusta! Rossz sztereotípia...

2020. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!