Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van, hogy a BDSM pl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a BDSM pl teljesen elfogadott, de más fétisek (pl. lábfétis) megvetik az emberek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra is, hogy ha valaki kirak egy kérdést pl lábfétissel kapcsolatban, azt elhordják mindenféle beteg, undorító embernek

2020. nov. 24. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
nincs lenézve, vagy megvetve. Általában a fogalmazással, meg a savanyú lábszagozás ami hányingerkeltő
2020. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyéni ízlés és értékrendekkel rendelkezünk. Persze, valamilyen szinten már intelligencia és kommunikációs készség kérdése, hogy más véleményét (jelen esetben szexuális vonzalmát) el tudja-e fogadni, vagy legalább negatívitás nélkül kifejezni az ahhoz köthető véleményét.


Rám igaz a kérdésed egy része. Bár nem vetem meg a talp-lábfétist, nem rajongok érte. Én nagyon sok helyen kifejtettem részletesen, és szinte mindig volt egy talpfetisizta, aki manipulatív módon próbált rászedni, hogy nincs is undorom, csak vele kéne csináljam és máris jobb lesz. Ezektől az emberektől szerintem bárki menekülne. De a lényeg a lényeg: nekem nem fér bele, míg a bdsm-et imádom. Ettől függetlenül nem hordom le, és nem tartom betegnek a fetisisztát (ha csak nem ír ki napi 50 kérdést a témába betegebbnél-betegebb és intimebbnél-intimebb részletekkel), csak egyszerűen kerülöm. Ez pedig szerintem nem gond, mert nem illünk össze, és ez rendeben is van.


Azt az embert tartom undorítónak, és betegnek aki tényleg kiír a témában heti sok száz kérdést. Kéretlenül dob üzeneteket, hogy "új bezsíroznám a talpad és a makkommal csikizném". Vagy manipulálni akar, hogy nem ismerem magam és valójában rajongok mindezért.

2020. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Teljesen egyetértek. Itt a folytogatás, erőszak, kínzás, bántalmazás teljesen normális fétis, de ha valaki a büdös lábszagra izgul az elmebeteg undorító szaralak. Ez van, kettős mérce.
2020. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja, kettős mérce.. A folytogatás pl teljesen elfogadott, de egy tök ártalmatlan fétis, aminek kiélése senkinek sem fájna, az már beteg.. Inkább az a beteg aki így gondolja
2020. nov. 24. 18:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most degradáltad a bdsm-et, és azt várod, hogy fogadják el a te fétisedet? Ha te sem bírsz nyitott szemléletű lenni, akkor minek akarod, hogy mások azok legyenek veled szembe?
2020. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

a BDSM-hez elég mély lelki oldal társul, az erőszak és minden dologra rámondott szex még nem BDSM!


viszont ez a túltolt rohadó lábad 20 kérdés naponta nagyon gusztustalan és idegesítő

látszik, hogy nincs élete annak aki kiírja és csak nyomatja a hülyeségét és magányban fog sínylődni, VAGY csak trollkodik, de azt meg nagyon szánalmas módon

2020. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Mert kurvára unalmas már ez a lábfetis mánia. Szagolgassátok egymás lábát de ne itt tobzódjatok.


Ráadásul nektek a partneretek csak egy tárgy, ti egy lábat kerestek a másikban, amíg a bdsm rajongók legalább emberként, érzelmek alapján keresnek partnert és együtt élvezik a dolgot. Minden második ilyen retardált azért sír mert nem talál magának lábat amit szaglászhat, ahelyett hogy normális nőt keresne maga mellé.

2020. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vetem meg a lábfétises embereket, viszont akaratlanul is kialakult bennem egy ellenérzés. Azt a gátlástalan agresszív nyomulást, ami rájuk jellemző (és nem csak 18+ fórumokon művelik, hanem teljesen szexmentes, sőt, kifejezetten kiskorúaknak szánt honlapokra is beszivárognak), egyetlen egy más fétis képviselőitől sem tapasztaltam ilyen mértékben. Persze tisztelet a kivételnek meg minden, de az én tapasztalataim szerint ezt akarták legtöbbször rámerőltetni és őket a legnehezebb leállítani. A fétist magát nem ítélem el, nem vonz és nem is taszít, semmi bajom nincs azokkal se, akik normálisan kiélik.
2020. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A lábfétis azért még mindig jobb helyen van, mint az enyémek (monsters/aliens, transformation, futa)


[link]


Nekem a lébfétises kérdésekkel amúgy csak az a bajom, hogy hetente látok úgy 1-2 újat... Én 16 évesen használtam itt kicsit a keresőt, megnyugodtam, hogy más magyarokat is izgat ez, s kész.


( https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__367..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

stb )


Azóta is max néha-néha ilyen kérdéseket fogalmazok itt meg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..



Ehez képest ti halomra ismételitek az idiótábbnál idiótább kérdéseket, úgy hogy semmi konkrétumot nem adtok meg... Pl ilyet én láttam már vagy 3-at is csak tavasz óta:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

Egy lány pont annyira fog random egy X összegért megtaposni, mint megcsókolni...

2020. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%

A nők (és itt kizárólag a nők!) vágynak (talán titokban, talán felvállalva ezt) az erőszakra, így bevállalják a BDSM-et. Míg egy lábfétises dologban, ahol pl.: ott lenne a lehetőség neki, hogy dominánsan viselkedjenek egy férfival szemben, nagyon minimális nőnek, max. 1%-ának jön be.

Másrészt meg nem értik a lábfétis lényegét:). <F>

2020. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!