Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hűséges egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hűséges egy olyan hosszútávú kapcsolatban élő férfi, aki megnéz más nőket, némelyikkel munkahelyen meg szemezik is?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Az, hogy valaki kapcsolatban él, nem jelenti azonnal azt, hogy megvakul.

Én nő vagyok, és kapcsolatban is megnézek más férfiakat. Még flörtölni is szoktam olykor.

De sosem mennék odáig, hogy odaadjam magam valaki másnak.

2020. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2020. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Senki sem írta hogy meg kell emiatt vakulnia.

De tényleg belefér hogy egy másik nővel tudják hogy bejönnek egymásnak, és bámulják egymást?

2020. nov. 24. 23:50
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy belefér. A flört, a pozitív megerősítés keresése szinte minden emberben benne van. A különbség a szintek. Van, aki szimplán dob egy mosolyt a pénztárosnak, más szemez emberekkel. Aki emiatt féltékeny, az inkább ne is akarjon kapcsolatot, mert a beteges féltékenységével úgyis tönkreteszi.
2020. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Deflohelp ***** válasza:
Simán lehet hűséges.
2020. nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Természetes hogy az embert érik másoktól is hatások, az pedig hogy ezek milyen hatással vannak ránk több dolognak a függvénye. Mennyire stabil a kapcsolat, mennyire vágyik valaki figyelemre, megértésre, vagy bármire ami hiányzik neki a meglévő párkapcsolatában. Egy kapcsolatban hűséget fogad az ember nem vakságot. Így persze hogy szabad nézni, de egy kis flört is belefér akár.

Azt szoktam mondani, ha minden a helyén van, bárki próbálkozhat bármivel, ő legfeljebb egy lábjegyzet lesz a szerelmi életünk lapjain...

2020. nov. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Persze. Egy megcsalós szexet olyan nehéz összehozni, főleg ha már házasok, hogy a legtöbben inkább lemondanak róla. Helyszín, megfelelő idő...nagyon szerelmesnek kell lenni, hogy bárki ezt hosszútávon kivitelezze.
2020. nov. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Lehet hűséges. Az utcán mindenki megnéz mindenkit. Bokolno kedveskedni még esetleg flörtölni is szabad. Házasságban élő felnőtt emberek is szokták. Baráti társaságban megy a flört a szexel való poenkodas. Ez normális dolog.
2020. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!