Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt kérte sz*pjam le fogadásból?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kérte sz*pjam le fogadásból?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy barátom, aki nekem mindig is bejött, voltak iránta érzéseim is de ezt neki sose mondtam. Anno kb 1,5 éve kötöttünk egy fogadást, ha én nyerek süt nekem pizzát (olasz származású a srác), ő meg azt mondta, ha ő nyer sz*pjam le akkor és ott amikor és ahol ő kéri. Először azt hittem viccel mert röhögött, de aztán mondta hogy nem, ezt kéri és ha úgy tartja kedve majd évek múlva hozza fel. Belementem, nem vettem komolyan igazából, ha nyer is úgyis elfelejti. Ő nyerte a fogadást, de nem beszéltünk erről azóta, ő kiutazott Svájcba aztán azóta már csak ritkán beszéltünk, erre most egyik nap irt hogy jön haza Pestre, fussunk össze rég látott stb, meg “tartozok neki” és most behajtja rajtam. Írtam is erre hogy ez most komoly-e, úgy láttam van már valami barátnője... ő meg azt mondta van-van, de nem tudja hogyan áll vele kapcsolatban, lehet kidobja lehet nem... Meg ne foglalkozzak azzal, mert “erre várt már mióta”. Meg ilyen megjegyzéseket tett hogy mennyit változtam az utóbbi időben (képeim alapján), meg egyfolytában bókolt, dicsért...


Most ilyen helyzetben ti teljesítenétek a fogadást? Hogy itt a csaj.. meg nem beszélve arról hogy a másfél év alatt túltettem magam rajta, és most ez tuti nem fog segíteni.

Egy pillanatra az is eszembe jutott lehet lenne esélyünk együtt, valahogy előnyömre formálhatnám a helyzetet, csak félek hogy csak hülyít a flörtöléssel is.


Köszi a válaszokat.



2020. nov. 25. 20:50
1 2 3 4 5
 1/47 varazslo77 ***** válasza:
40%
Hát a fogadás az fogadás az adott szó kötelez!
2020. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
ha ez neked kérdés... csináld.
2020. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
77%
Én nem mennék bele, mondjuk nekem kérdést se kéne kiírnom róla...
2020. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
34%
Nem tehetsz mást. Meg kell tenned.
2020. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
67%
Ezt valójában neked kell eldöntened! Bár ha ennyi idő után ezzel jön, akkor szerintem inkább csak kihasználni szeretne!
2020. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
59%

Gratulálok.


Simán közöld, hogy "nem".

2020. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
85%

Kapd be az ujját, szívj rajta kettőt, aztán közöld hogy kész.


Nem volt specifikus, hogy milyét szopd le.

2020. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
62%

Ha szeretnéd csináld.

Ha nem szeretnéd ne csináld..

Ha kényszerít rá hívd a 107-et, és a KR lekapcsolja nemi erőszak bűntett elkövetése miatt ami másfél évtől terjed.

Szívesen 😎

2020. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Csak véleményekre voltam kiváncsi, nem szükséges gúnyolódni.

Azért kérdés, mert még mindig tetszik, meg érzek valamit iránta, de nem szeretném ha hülyére venne.

2020. nov. 25. 21:12
 10/47 anonim ***** válasza:
47%

Kényszeríteni nem kényszeríthet, sem fizikailag, sem lelkileg.

De a fogadást és az ígéretet illik betartani. Szerintem, ha csak nem taszít a gondolata, akkor tedd meg, érzelmektől függetlenül. Tényleg tartozol ezzel.

2020. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!