Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Depresszios lanyok! Ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depresszios lanyok! Ti hogyan elitek meg a szexualitast?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy mint más. Csak csökken a libidó, súlyos esetben el is tűnik :/
2020. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha megengeded, már nem tartom magam lánynak 40 évesen, mindenesetre én már maszturbálni se tudok. Nem okoz örömet. Közben folyamatosan érzem a szex hiányát és testileg is vágyok rá, mintha folyamatosan szomjas volnék, de nem tudok magamnak gyönyört okozni és más férfi se tud. Mondjuk ennek az az oka, hogy nem vagyok túl egy férfin. Ő az egyetlen, akivel működne a szex. Mivel vele nem lehet, számomra nincs megoldás. Egy férfi ilyenkor legalább ki tudja verni. De nekem a saját kezemről is csak a magányos szex jut eszembe és már nincs is kedvem hozzá. Ami még rosszabb, hogy más férfi esetén is azt érzem, hogy nem vele akartam ezt és így százszor jobb, ha inkább meg se próbálok szexelni.
2020. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
2# Azért itt már vannak bajok, hogy az egész világon csak egy ember tud téged felizgatni...
2020. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Hát elég nagy baj, hogy szerelmes vagyok, igen...
2020. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!