Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem azt hogy alkalmatl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy alkalmatlan lennék barátnak?

Figyelt kérdés

Nem volt barátnőm, ezért csak gondolom ezeket. Azt érzem hogy engem egy lány sem fog tudni megszeretni, főleg hosszú távon, mert megunna egy idő után. Szexet sem tudom elképzelni, hogy egy lány vágyjon rám és rendszeresen csináljuk.

Szeretnék barátnőt pedig nagyon.


2020. nov. 28. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Felesleges ilyeneken rágódnod, amíg nincs barátnőd. Majd akkor megyünk át a hídon, mikor odaértünk.
2020. nov. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ördögi kör... amíg ilyen depressziós, beforduló, önsajnálgató kis izé vagy, addig nem is lesz csajod.
2020. nov. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert lúzer vagy.
2020. nov. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Másodiknak teljesen igaza van.

Igaz, hogy nő vagyok, de pont így gondolkoztam én is. Mikor sikerült ezen túljutni (segítséggel), egyből elkezdtem érdekelni a férfiakat, lett is párom.

2020. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!