Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdenétek egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek egy ilyen kellemetlen helyzetben? Van megoldás?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szeptemberben költöztünk össze egy albérletbe. Tisztában voltunk vele, hogy elég hangosak és hevesek tudunk lenni a szexuális együttléteink közben, amelyek napi gyakorisággal mennek végbe. Ha úgy érzem, túlzásba esek(túl nagy erőt adok bele) , visszaveszek, illetve barátnőmnek is szoktam mondani, hogy nagyon örülök, hogy így élvezi viszont nyögjön kicsit halkabban. Így 'belülről' sosem gondoltam, hogy másokat zavarhatunk, a napokban azonban átjött az egyik nő a szintről, és hát magát elég kellemetlenül érezve elmondta a barátnőmnek (ő volt csak otthon), hogy őt is többször zavarta a dolog, illetve más lakók is panaszkodtak neki. Először azt hitték, bántom (gondolom a nyögésekből és a dübögésből, meg a lakás minden pontján szoktuk csinálni, nem csak a hálószobában,a konyhában néha le is esik pár dolog a földre ), de aztán 'megnyugodtak', hogy valószínűleg csak a heves szex okozza a dolgot. Mi lenne szerintetek a megoldás? Egyszerűen nem tudjuk szabályozni, mennyire vagyunk hangosak és hevesek, főleg a menet kellős közepén. De nyilván másokat sem szeretnénk zavarni. 25F/22L

2020. nov. 30. 13:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én vagyok az ostoba, de te mennél rá más nőjére, mert hallottad nyögni szex közben? Érdekes...
2020. nov. 30. 20:24
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Most mondja #10, hogy bunkók vagytok, nem ostobák, és én is azt bizonygatom, hogy ti pont nem vagytok ostobák. Honnan ez a végtelen álszerénység?
2020. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

Miért ne mennék rá?ha kellemes s izgato a hangja meg ha be is jon,? Simán

Ez,nem ostobaság . Ismerkedés meg ami lehet belole. Az,h van pasija ferje engem hidegen hagy

2020. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
Ha ez vígasztal töki én neked is betenném az asszonykád hátán.
2020. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Bunkó vagyok, amiért egy problémára megoldást próbálok keresni olyanoktól, akiknek esetleg van ötletük, hogy mit lehet tenni? Ha ez bunkóság, oké.

Aki meg olyanokat ír, hogy rámenne a barátnőmre, szerintem kb el is árulja, mennyi sikere van a női nemnél :)

2020. nov. 30. 21:41
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás: vissza kell venni a hangerőt. Ha értelmes emberek vagytok, meg tudjátok csinálni. Ha nem, akkor tényleg irány a tanya...
2020. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek kertes házban albérletet.
2020. dec. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Miert neked kerdezo h van sikered? Ugy h hozzajuk sem szolsz v ok szednek fel?
2020. dec. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu. Nálam az a helyzet, hogy a felső szomszéd átfordul az ágyban a másik oldalára, az is hallatszik, ahogy recseg az ágy. Én pl általában hevesebben verem a farkam, mert az a jó, szerintem még az is teljesen áthallatszik, és vicces, mikor a szomszéd öregnéni nagy vigyorral köszön. Ettől már csak az a jobb, mikor összejön egy-egy csaj, és nálam dugom meg. Minden hallatszik, mert a közvetlen szomszédban is hallatszik minden, tudom pontosan, mikor megy el a csaj, mikor a fiú, mikor mennek ki tussolnii... Eleinte nagyon zavart engem is, mostmár szarok rá, sőt, büszkén vállalom. Igaz, közvetlenül még sosem szólt senki ránk, csak a lakótársam viccből, hogy rövidek a menetek.
2020. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Koltozzetek egy hazba.....nem tarsasba
2020. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!