Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdenétek egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek egy ilyen kellemetlen helyzetben? Van megoldás?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szeptemberben költöztünk össze egy albérletbe. Tisztában voltunk vele, hogy elég hangosak és hevesek tudunk lenni a szexuális együttléteink közben, amelyek napi gyakorisággal mennek végbe. Ha úgy érzem, túlzásba esek(túl nagy erőt adok bele) , visszaveszek, illetve barátnőmnek is szoktam mondani, hogy nagyon örülök, hogy így élvezi viszont nyögjön kicsit halkabban. Így 'belülről' sosem gondoltam, hogy másokat zavarhatunk, a napokban azonban átjött az egyik nő a szintről, és hát magát elég kellemetlenül érezve elmondta a barátnőmnek (ő volt csak otthon), hogy őt is többször zavarta a dolog, illetve más lakók is panaszkodtak neki. Először azt hitték, bántom (gondolom a nyögésekből és a dübögésből, meg a lakás minden pontján szoktuk csinálni, nem csak a hálószobában,a konyhában néha le is esik pár dolog a földre ), de aztán 'megnyugodtak', hogy valószínűleg csak a heves szex okozza a dolgot. Mi lenne szerintetek a megoldás? Egyszerűen nem tudjuk szabályozni, mennyire vagyunk hangosak és hevesek, főleg a menet kellős közepén. De nyilván másokat sem szeretnénk zavarni. 25F/22L

2020. nov. 30. 13:43
1 2 3
 21/21 anonymousreview60 ***** válasza:
45%

Gipszkarton, parafa, egyéb szigetelés. Nem csak a falra, hanem az ágy lába alá és a fejtámla és a fal közé.

A szomszédomékat sajnos én is hallottam. Egy nyögést sem sajnáltam tőlük, és reméltem hogy a pasi rojtosra kefélte a csajt, de ettől még zavaró volt.

2020. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!