Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi társaim! Mennyire igaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim! Mennyire igaz ez az állítás, hogy a csendes kislányokból az ágyban jön elő a vadmacska, a való életben pedig a vagány csajok az ágyban meg vannak szeppenve?

Figyelt kérdés
Gyakran találkozok ezzel a dumával, hogy a csendes kislányok az ágyban mennyire kibontakoznak... Szerintem ez hatalmas kamu. Én eddig összesen 9 lánnyal voltam együtt, a csendes, visszahúzódó lányok az ágyban is prűdek, visszahúzódóak voltak, a vagány, életrevaló csajok pedig az ágyban is életrevalóak. Nekem ez a tapasztalatom. Ti hogyan látjátok? Illetve van e valami összefüggés azzal, hogy minél szebb egy lány, annál jobb a szex is, a szépség tényleg nem számít, csak aránylag csinos legyen a lány? Én igazán csúnya lánnyal nem voltam sosem, csak olyanokkal, akik szépek. 24f

2020. nov. 30. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
nem vagyok egy feltűnő csaj de ha arra ekrüla s or...
2020. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt mind2 típus

mind2 típus eléggé bevállalós volt az ágyban, sőt volt aki kifejezetten perverz, voltak elég "furcsa" vágyai :)

2020. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Szunnyadt macska nagyot ugrik!
2020. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nagy a szája és nagyon hangoztatja lehet, hogy pl a gyönyört nem éli meg igazán (még). Sok szerényebb nő van aki tűzcsiholó :-) tele energiával
2020. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Igazad van, aki visszahúzódó csaj az az ágyban is csak egy fadarab szintjét tudja hozni, aki "lazább" csaj az az ágyban is nagyon ott van ;)
2020. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok lánnyal voltam még, "vagány csajjal" sosem, csak "csendes kislányokkal", és igen, ekkor előjött a vadmacska. :) Jelenlegi párom is ilyen, sosem volt gond, mindenre nyitott és aktív.


Ehhez képes, "vagány csaj" ismerőseim elég prűdnek tűntek, ha épp olyan téma került szóba...

2020. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na hát érdekes, eddig csak az 5ös erősítette meg az én elméletemet. De szívesen várok további tapasztalatokat.
2020. nov. 30. 17:30
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez tömény marhaság. Hogy egy csaj milyen az ágyban, az elsősorban rajtad múlik. Azon, hogy mennyire tudod magadba zúgatni, mennyire tudod elvenni az eszét.
2020. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

8as nagyon igazad van.

Én is csendesebb vagyok, de az ágyban nincs rám panasz 😅 30N

2020. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elég szolid nő vagyok, de megfelelő partnerrel igencsak ki tudok bontakozni. Leptem már meg olyan férfit, aki a fél várost megdugta.
2020. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!