Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz kihozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz kihozni belőlem a "vadmacskát? "

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, eddigi életem során mindig nagyon szerettem a szexre gondolni, mikor még szűz voltam alig vártam, hogy eljöjjön a megfelelő fiú és orrba-szájba csinálhassuk. De nem jött. Legalábbis nem tudom, hogy az milyen. Szerelmes lettem a gimiben, összejöttünk, még mindig együtt vagyunk, de a szex nem jön össze. Mióta vele vagyok leapadt minden vágyam. Eleinte azr hittem, hogy azért nem jó a szex, mert még új, szokatlan, ki kell ezt és a páromat is ismerni stb. Ennek már több éve és én csak csúszom lefelé, hiába mondom állandóan a páromnak, neki ez csak egy hiszti, mindig mérges lesz a témától. Szégyelli, hogy nem tud felizgatni, pedig szegény próbálkozik. Én is próbálkozom. Maszturbálásnál teljesen jól vagyok,sokszor vágyom rá, jól esik, gyorsan elmegyek, de ha szex közben ugyanezt csinálom akkor mintha a puncim összes érzékelése meghalna. Miért? Lányok, veletek is előfordult ez? Csókol a párom, simogat, én meg nem érzek semmit. Nem izgat a dolog. Csak akkor élvezem én is, ha neten látok valami izgató perverzebb dolgot és leteperem a párom, olyankor meg ő morog, hogy most nincs kedve, meg egyébként is, hangulatromboló ha én vadászom le őt. Bocsánat, ha érthetetlen egy pár helyen amit írtam.

Tudnátok tanácsot adni? Veletek is volt ilyen? Elhagyni nem szeretném, mert amúgy boldogok vagyunk együtt, ő a legjobb barátom, nagyon jószívű kedves srác, ezért nem is értem, hogy miért vagyok egy jégcsap. Állandóan próbálok valami jó mocskos dologra gondolni, de semmi semmi nem használ.

Válaszotokat előre is köszönöm! Sziasztok



2018. júl. 1. 05:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne haragudj, de le kell lombozzalak.

Öszinte leszek, lehet nyersnek fog tünni.

Nem akarod elhagyni, "amugy" boldog vagy.

Katasztrófa a helyzeted. Vannak akik szex nélkül is boldogan élnek együtt, ez igaz.

Nézd! Ha ismételgeted magadban a végén magad is elhiszed hogy boldog vagy.

El kell döntened.

Vagy beletörödsz ebbe a helyzetbe és magad elégited ki, magad szerzel magadnak testi örömöket és nem panaszkodsz...

Vagy tovább lépsz.

Ha jol értettem mar az elejétől ez a helyzet nem pár év alatt hült ki. Keress egy olyan férfit aki "tűzbe hoz" közösen ki tudjátok élni a vágyaitokat.

Azzal kezd, hogy nem hazudsz magadnak.

2018. júl. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon egy síkon látod a dolgokat és azt kell mondanom hogy egy gödőrbe vagy !

Ha nem mászol ki belöle mert megnyugtatod magad hogy jó neked ott akkor fogad is el hogy ennyi!

2018. júl. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen,ebben van valami.

Csak ugye mindig ott motoszkál bennem, hogy mi a fontosabb? Találni valakit, aki ennyire jó ember és akit ennyire tudok én is szeretni, vagy a szex? Merthogy, nem tudom mi az a jó szex. Nem tudom milyen és emiatt azt sem, hogy emiatt megérné-e elhagyni őt, akivel lehetne egy nyugodt, boldog életem.

De ha keresni kezdem azt, akivel jó a szex, annak már feltétele, hogy hagyjam el őt, hiszen így tisztességes, mellette nem akarnék kalandozni. Tehát fel kellene tennem mindent egy lapra egy olyan dolog miatt, ami talán fele akkora nagy szám sincs,mint gondolom. Ezért akarnám vele felmelegíteni, nem tudok beletörődni abba,hogy kész, ez meg van pecsételve, nincs kémia és soha nem is lesz.

2018. júl. 1. 05:46
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Akkor te ezt az utat választottad ennyi. Van egy párod, aki mindenben megfelel neked csak a szexben nem, ha ez neked megfelel, akkor semmi probléma. Amúgy nincs töke annak a srácnak és jól elkapna és úgy szétkúrna, hogy felkelni se tudj? Most lehet nyers, amit írok, de ezt kellene veled csinálni jól szétbszni, hogy lábra se tudj állni . Biztos nem tökös a srác csak ilyen érzelmes kis gyerek még, aki nem tudja mi a jó a nőknek. Persze ez így helyén is van, de azért már évek óta együtt vagytok ebben benne kellene annak is lennie, hogy alázva széthág :)
2018. júl. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Inkább csak bizonytalan, fél, hogy bénázik. Persze bátorítom, de alapból az élet minden területén bizonytalan, ráadásul ha úgy igazán elkap, akkor két percig se tart az aktus... Ez szintén egy megoldatlan ügy köztünk, nem tudja, hogyan lehet visszafogni az élvezést.
2018. júl. 1. 07:31
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

hagyd el! most! azonnal!

ez nem kapcsolat. nem ő a megfelelő férfi neked!

tudod milyen az amikor működik a kémia két ember között?

az is elég ha rá gondolok, már nedves leszek, szinte érzem az érintését, a csókját, a farkát ahogy bennem van, megérintem, benyálazom ahhh...

a gondolat és 2 perc maszti és hatalmas orgazmus.

arról nem is beszélve amikor végre együtt vagyunk, és át is élem. minden megszűnik arra az időre, csak ő meg én, csak a vágy és a beteljesülés, az élvezet.

na ez szex. ne pocsékold az időd ilyen kapcsolatra.

neked is rossz, mert nem évezed, emiatt rosszul is érzed magad.

neki is rossz, mert az önbizalmát tépázza, hogy nem tud felizgatni, kielégíteni, pedig lehet semmi gond nincs vele, mindent jól csinál, egyszerűen nem passzoltok. nem működik a kémia. 26nő

2018. júl. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az 1. mindent leírt. A nők többsége bele törődik abba ami van és nem mer lépni. Próbálgatni keresgetni. Én olyan nőt keresek akivel lehet sokat szexelni mert én is ilyen vagyok sajnos a nők többsége nem ilyen. Nem mer vagy nem akar váltani.
2018. júl. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez a seb nagyon sok helyen vérzik:


-a párodnak ez csak hiszti

Aki nem vesz komolyan egy ilyen problémát az meglehetősen önző vagy túlontúl egocentrikus.


-szégyenlitek,hogy nehezen ízgulsz fel

Ez nagyon nagy baj. Elkezdtek stresszelni. Akkor az élvezet meg is halt,mert se te,se a barátod nem lazultok el. Ő teljesítményorientált lesz,te meg szorongani fogsz és csak erre koncentráltok.


-neten látsz valami ízgatót;letepered de nem tetszik neki

Szóval találtál egy kézzelfogható megoldást a problémára. Ha te tepered le. Ilyenkor felízgulsz és jól esik? Ha igen akkor ezt kéne tenni. Az igazi gond ebben is,hogy a partnered hozzáállása kinyírja ezt a lehetőséget. Már megint az egoja.


Nos úgyvélem kielemeztük a sebeket. Igazából 2 megoldás van:

-vagy elkezded megélni a szexben azt ami jó,amit élvezel és ezt a barátod hagyja

-vagy felfedezed a szexualitásod és szakítasz a pároddal


Igen,szereted,de ő az egoját jobban szereti,minthogy neked megadná a testi örömöket. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá akkor próbáld meg egy halálkomoly beszélgetés keretében mindazt megtárgyalni amit leírtam,de én nem sok esélyt adok. Hogy értsd,itt nem a szexel van a gond,hanem azzal,ahogy a párod hozzááll és a szorongással.

Én szakítást javaslok a magam részéről.

2018. júl. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok,most olvastam a kommentjeidet is.

Szóval ezek szerint a fiú gyorstüzelő is. Idehallgass! Olyan NEM LÉTEZIK,hogy egy férfi ne tudná megtanulni magát kontrollálni. Ez a pasi egyszerűen csak önző és neki ez így teljesen jó,mert megkapja amit akar és annyi. Vannak itt gondok...

2018. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Talán azért nem megy neked, mert ő ilyen tesze-tosza, és ez neked lelombozó?

Csak pettingelni nem szoktatok?

2018. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!