Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan lányok/hölgye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok/hölgyek, akik a hétköznapi életbe, visszafogott, szerény, kis nyuszi ember képét mutatják, de az ágyban egy igazi vadmacskák?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy lánnyal és ő a tipikus jó kislány, aki ártatlan és nem tudom elképzelni, hogy az ágyban bevállalós lenne. Előfordulhat, hogy még is az, vagy aki ilyen a mindennapokban, az az ágyban is ilyen? 28/f

2017. okt. 24. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, mióta ismerkedtek. A vadmacskák előbb-utóbb, de inkább előbb megmutatják a karmaikat.
2017. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Alamuszi nyuszi!;) Egyébként igen,tudnak vadak lenni,csak ki kell belölük hozni!
2017. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, vannak.
2017. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak
2017. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Biztos vannak,mint a forró rágógumiban:)


Kis visszafogott zongoratanárnő,de ha megfogod a lába között b-szik,mint a nyúl:D

2017. okt. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De van ám. :-D
2017. okt. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyen vagyok. Amíg szingli voltam három különböző szexpartnerem volt és mindenki azzal szivatott a környezetemben, hogy milyen kis szerencsétlen vagyok és újra szűz leszek mire pasihoz jutok. Nyilván nem ezekkel a szavakkal, de mindig ezzel cukkoltak. Én meg mindig csak nevettem, mintha zavarba hoznának.


Barátommal mikor még csak randiztunk, olyan szinten zavarban voltam folyton, hogy hozzáérni sem mertem. Elpirultam tőle, és hebegtem habogtam. Egyébként meg konkrétan alig van dolog, amit ne vállalnék be szex közben. Azt mondta, ezen meglepődött ő is, de azért örül. A nemi életünk teljesen jó l.


A külső egy dolog, egyik nő se szeret ribinek tűnni.

2017. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kis visszafogott szerény kislány, ha répát érez a combjai között (amiről mindig álmodozott), olyankor a punkija jelet küld az agyába "itt a lehetőség, amikor magad adhatod, most igazán kihozhatod magadból, aki benned lakozik".

Ilyenkor a csajszi feje fordul egyet a nyaka körül 360 fokot, és a démon végre megkapja amire várt: a férfi lelkét.

2017. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak bizony :) Én a hétköznapi életben nagyon más vagyok, mint az ágyban, belőlem biztosan nem néznél ki semmit. Pedig még a munkám sem mentes az erotikától teljesen. De ezt soha senki meg nem mondaná ebben biztos vagyok :) Alamuszi nyuszi nagyot ugrik. Egyébként pedig a legkönnyebben úgy tudod meg, hogy milyen a lány, ha esélyt adsz neki. Szerintem bármi elképzelhető. Nem egy barátnőm van akin igencsak meglepődnél :) De abban sem lennék biztos, hogy ez annyira nagyon fontos dolog az elején...hiszen egy kapcsolatban sokat tudtok csiszolni egymás szexuális szokásain.
2019. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!