Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők akik a pasitokat megcsaltá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik a pasitokat megcsaltátok miért tettétek?

Figyelt kérdés
Miért léptetek ki, és miért volt jobb az új partner?
2020. dec. 1. 09:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%

Kevés volt a szex.

Nem léptem ki, ma is együtt vagyunk.

Nem volt jobb, inkább úgy mondanám más volt.

2020. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%

Ez a kérdés azért jó, mert végre bevallották a nők, hogy a f@.szt az érzelmek miatt vannak a partnerükkel, nem azért mert szerelmesek, sokkal inkább a f@.szért vannak együtt bárkivel is... :-)


...és még mi férfiak hallgatunk csak a farkunkra, nevetséges! :-)

2020. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
A jobb szexért.
2020. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
48%
Csak sokat ittam és valahogy azt éreztem hogy meg akarom csókolni a buliban megismert másikat. De se a pasimmal, se azzal a sráccal nem volt egyetlen szex se. 20l
2020. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
13%
Mert afro volt és más nem számított csak, hogy kielégítsek egy afrót. Ez a George Floyd halála után volt, én is BLM szimpatizáns voltam és a tüntetésen találkoztam a sráccal.
2020. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%
Nő létemre mondom mennyi idióta ribbbanc van itt. Rossz volt a szex....és? Meg kell csalni? Hagyd ott,keress mást! A rossz szex vajon csak a pasi hibája? Idióták
2020. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%
#12es, szereintem pont az mutatja hogy nem csak a f@sz es a szex miatt vannak egy pasival, ha nem akarnak kilepni. Szar dolog a megcsalas az biztos, de sok esetben tenyleg nagy a hiany. Pl ha honapokig nincs szex, vagy eveken at egy-ket havonta van valami a pasi miatt... az lehet hogy suereti, azert nem szakit, de a szexre meg van igeny.
2020. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%
Én férfiként nem tudom elképzelni,hogy mi okból lehet ez. Mármint,hogy havonta 1-2 szex. Ha van valakim és valami okból 1 hétig nincs szex már ki vagyok teljesen. Ha meg nem szereti a nőt és azért akkor meg a pasi hibája,hogy nem szakít.
2020. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18

Vannak olyan élethelyzetek amikor egyik fél sem tehet a szex mennyiségéről. Ettől még szerethetik egymást.

2020. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mert félrelépett,így nekem is jár a jóból.
2020. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!