Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez fétis? Vagy ez minek számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fétis? Vagy ez minek számít?

Figyelt kérdés

Arra vágyom, hogy lekötözzeneknek és megerőszakoljanak. Mondjuk egy sállal összekötni a kezem, befogni a számat jó erősen tépni a hajam. Kicsit beteg tudom, de ez pörget fel a legjobban😅

Nem kérek privátot!

Köszi a válaszokat!



2020. dec. 1. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A BDSM egy része ez is, úgyhogy igen, ez fétis.
2020. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Nem tökmindegy minek számít?

Vagy attól jobb lesz az estéd, ha akaszthatsz magadra egy címkét?

2020. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Öhm. Kifejted létszi, hogy az mit jelent?
2020. dec. 1. 21:13
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

"Nem kérek privátot!"


Híres utolsó szavak

2020. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem. Csak érdekel. Téged nem?
2020. dec. 1. 21:13
 6/15 A kérdező kommentje:

"Híres utolsó szavak"

Hát ha egyszer így van. A sok kanos pasi jön azt írogat, hogy ő szívesen megdugdosna, pedig nem azért írok ki ide...

2020. dec. 1. 21:15
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Fétisnek mondható.


Én lekötözésre ugyan nem vágyok, max lefogásra, és hajhúzásra sem, de az erőszakolós része engem is izgat. 28N

2020. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
De kérdező arra vágysz azt írtad kérdésbe, és mégse akarod pasik megcsinálják neked a vágyadat. Látod ez baj, hogy te is olyanra vágysz, ami megélhető lenne és mégsem élsz a lehetőségel. Priviben is választasz szimpatikus pasit, találkoztok, esztek, dumáltok és este valóra váltja ezt az álmodat. Ha pedig párod van, miért nem neki mondod el erre vágysz. Ez a bajotok nektek nőknek, csak álmodoztok ahelyett, hogy megvalósítsátok az álmotokat.
2020. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mondtam neki. Neki nem akkora vágya. Csak kíváncsi..


"Ez a bajotok nektek nőknek,"


Hát igen, nem fekszünk össze fűvel-fával...Egy tök random sráccal. Szerintem az nagyon gáz egy nő részéről...

2020. dec. 1. 21:24
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megszakítani kell vele, mert nem illettek össze szexuálisan ilyen egyszerű. Előbb utóbb ráunsz és jobban megfogod bántani, mint most.
2020. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!