Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 16 cm alatti pénisszel rendelk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 cm alatti pénisszel rendelkező férfiak, ti hogyan fogadtátok el, békültetek ki azzal a ténnyel hogy kicsi van nektek?

Figyelt kérdés
Még küzködök azzal hogy elfogadjam a tényt hogy kicsi a péniszem, de nehezen tudom elfogadni.

2020. dec. 2. 15:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Nincs mivel küzdeni, ami van az van. A gravitáció annyi amennyi. A farok akkor amekkora. Innen indul a játék.
2020. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
36%
véleményem szerint a kicsi az 13cm alatt kezdődik a lányoknál, de persze mindig vannak p*csák,akiknek 18cm alatti nemkell
2020. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Provokatív gyanús a kérdés. 15/4.5 a méretem és igen csinos barátnőim voltak. Sosem panaszkodtak, hallottam vissza, hogy rövid lenne. Ha a valóságot nézed és hitelesen orvos mérné le a férfiaknak, 13-14 cm az átlag, bemondásos alapon ez felmegy 16-17-re, köztudott, hogy itt meg más fórumokon pedig mindenkinek minimum 18 centis. F
2020. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%

16cm alatt se kicsi igazából, teljésen tökéletes akkor is.

Miért kéne vele kibékülni?

2020. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#4 Nem szivesen békülök ki vele, de "elvileg" nem tudok rajta változtatni.
2020. dec. 2. 15:46
 6/29 anonim ***** válasza:
70%
Másrészről a női test anatómiai adottságai olyanok, hogy a hüvely alsó harmada a beidegzett. Tehát teljesen mindegy, hogy 13 centid van, vagy 18. A vastagság számít, hiszen a hüvely falát kell, hogy kitöltse a pénisz, az ingert az alsó harmadban érzi a nő. A túl nagy farok kellemetlen és óvatoskodni kell vele, mert igencsak fájdalmas ám, ha a méhszájat megüti. Az evolúció sem tévedett, nem véletlenül akkora a legtöbb férfi farka, ami az átlag fogalmát jelenti, 13,5 cm.
2020. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
#6 Igen ezt hallottam már, és tudok róla, de akkor,miért mondja sok nő azt hogy 16-19 cm között a legjobb? Egyébként azért nem mindegy hogy 13 vagy 18 mert a hosszabb pénisz nem csúszik ki, nagyobb löketet lehet vele venni, és több póz lehetséges.
2020. dec. 2. 15:56
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
13 centim van és a nőim több mint 80%a mindig rendesen elélvezett, volt aki lovagló pózban véresre karmolászta a mellkasom. volt olyan is aki unott arccal csinálta mert nem igazán érzett semmit. persze nem minden póz tökéletes egy ekkora pöcshöz de ezt ki kell tapasztalni. oldalazva pl nem tudom megdugni rendesen a nőket, de van még egy csomó más póz amiben ugyanugy sikert érek el mint akinek 18 centi jutott. lovaglóban, rendesen bepucsit és hátulról, vagy szeretem amikor előről térdelve dugom még a hátán fekszik és kicsit felemelem a fenekét, magamhoz szoritva és én mozgok. ilyenkor rendesen nyomom a g pontot a lányoknál és hatalmasakat mennek.
2020. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%
Nekem eszembe se jutott, hogy ez probléma lenne. Senki nem mondta rá hogy kicsii
2020. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%
nekem pl 10 cm csak
2020. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!