Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexeltetek már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexeltetek már olyan partnerrel, akinek merevedéi gondja volt?

Figyelt kérdés

Mi volt a gondja?

Hogy folytatódott a szex?

Hányadik szexetek lehetett kb.?

Hányadik partnerei lehettetek egymásnak?

Mi volt az életkorotok?



2020. dec. 2. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Igen van olyan partnerem ..hogy miert nem tudom szerintem izgul nagyon

nem tudom hanyadik vagyok neki ? nem is erdekel ..a kor ?? hat sokkal idosebb mint en .. de van amikor nagyon kemeny neki >>

2020. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Sokadik partnere lehettem, nekem 4. volt, első és második szex (csak ennyit szerettünk volna) alkalmával. Az volt a gondja, hogy nem igazán állt fel neki, ideges volt, feszült... Nem kerítettem nagy feneket a dolognak, ellazultunk kicsit, nem erőltettük, aztán csak sikerült, második alkalom is lett. 19 voltam.


2. Kb 6. partnere voltam, nekem ő volt a 6. Nagy mérete volt, 20+, de nem volt keményen merev sosem. Inkább határeset volt, elég merev, hogy betegye, de nem mondaná senki keménynek. Nem tettem szóvá, gondolom ő így ismeri magát, ebből is lett 2. alkalom, több nem, mert iszonyatosan fájt utána és kiderült hogy még meddő is lehetek a sérüléstől... 21 voltam akkor.

2020. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt egy olyan üzletfelem, aki mozgássérült volt. Nem működött a lába, és nagyjából deréktól lefelé semmilyen szerve.

Viszont odáig volt a női testért.

Rendkívül vonzó férfi volt, intelligens, nem tolakodó, és sok időt töltöttünk együtt. Majd valahogy szóba került, hogy szeretne kielégíteni, hozzám érni.

Pár hónapig kb kéthetente összejöttünk 1-2 órára.

Bár fizikailag nem élvezett el, rendkívüli élményként írta le a találkozásainkat.

Én akkor voltam 30, a pasas 45.

2020. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen ki is dobtam, sokáig nem bírom elviselni ha nem vagyok megrakva mint egy utolsó... Feszült leszek és ideges.
2020. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Én voltam 24, ő 36. Neki kb 4 centis lehetett, fel sem állt.

Azóta se találkoztam mikropéniszü impotenssel.

Váltig állította, hogy neki semmi baja...

Ahogy hallottam, másokkal se produkált semmit, bezzeg ahogy előadta magát.

2020. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

5-ös, ha felállt volna, akár 15 cm-es is lehet, tehát nem biztos, hogy mikropénisze volt.


Amúgy sajnos szexeltem már én is ilyennel. 52 éves volt és feszélyezte a helyszín. De sajnos mindenféle helyszín és mindenféle dolog feszélyezte. Kb. a 6. alkalommal sikerült neki. De addigra igazából már mindegy volt, még egy darabig agonizáltunk együtt, aztán amikor újra csődöt mondott, bennem megtört valami.

2020. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekem elso volt. Neki 10+

Utalta a gumit es neha nem ment neki vele. Altalaban orallal lezártuk vagy feoltoztunk es nem kerestük egymast par hetig. Aztan osszejartunk megint. Viszonylag fiatalok voltunk, húszas eveinkben jartunk.

2020. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

6-os: ami ugy néz ki mint egy 3-4 éves gyermeké, azon szerintem semmi nem segit.


5-ös voltam

2020. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as, láttál már vérpéniszt ernyedt állapotban? Sok férfi ügyel rá, hogy csak felállva láthasd, én is meglepődtem, amikor több év után először láttam a páromét ernyedten, pontosan akkora volt, mint egy kisfiúé. Ha állt, akkor meg minimum 15 cm, de sose mértem.
2020. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kilences,teljesen igazad van.Nekem is ilyen van,és sportolás közben/után,amikor máshová tódul a vér,vagy ha stresszes vagyok akkorára össze tud menni,mint a kisujjam fele.Teljes merevedésnél meg kőkemény lesz és a tövétől,a hasamtól mérve bő 17 centit mutat a mérőszalag.Tehát ezért nem lehet a lankadt méret alapján azt mondani,hogy az illetőnek mikropénisze van.Egyébként én is ügyelek rá,hogy ne lássák lankadtan,mert az kiábrándító lehet női szemmel.A kérdéssel kapcsolatban pedig megértem a nők csalódottságát,rossz érzés lehet egy olyan helyzetben benne lenni amikor a férfi az izgalom,a vágy legkisebb jelét sem mutatja.
2020. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!