Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexeltetek már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexeltetek már olyan partnerrel, akinek merevedéi gondja volt?

Figyelt kérdés

Mi volt a gondja?

Hogy folytatódott a szex?

Hányadik szexetek lehetett kb.?

Hányadik partnerei lehettetek egymásnak?

Mi volt az életkorotok?



2020. dec. 2. 17:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak is verpenisze van, es ugy alakult a szitu, h elobb lattam Ernyedt allapotban, mint allva. (Kb 4-5cm)

Eloszor nagyon feltem, hogy mi lesz ha összejövünk, haverok voltunk elotte es igy is lattam meztelenül egy ivos balatonos éjszakán, de nekem mar tetszett elotte is.

Aztan szerencsere minden jol alakult es osszejottunk, mereven pedig 16cm. Boven jo nekem:)

2020. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös! Ha nem láttad felállva, akkor honnan tudod mekkora volt neki? Meg hogy jössz össze az emberekkel? Először megnézed lankadtan a farkukat?
2021. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!