Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van olyan aki elítélte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van olyan aki elítélte korábban az alkalmi szexet, aztán változott a véleménye? Mitől változott meg?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem itéltem de nem nem voltam híve mert úgy gondoltam, hogy a szexhez kell egy kötődés érzelmileg. Amiután vége lett egy majdnem 5 éves kapcsolatomnak rájöttem, hogy itt az ideje élni és kalandozni!
2020. dec. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb ez van mint az elsőnek. Volt egy hosszabb kapcsolatom, nemrég szétmentünk, mostmár élnék. Nem szeretném később megbánni hogy valamit nem tettem meg.

Bár engem nem is annyira az alkalmi vonz, mert továbbra is szükségem van biztonságérzetre, inkább egy barátság extrákkal.

2020. dec. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt még komoly kapcsolatom, sokat próbálkoztam pasi ügyben de míg szűz voltam az összes kb csak arra ment vna h elvegye, 20 éves koromig birtam aztan feladtam a komoly kapcsolat keresést, felmentem tarskeresore es ott az első csavoval aki szimpi volt elvesztettem vele, mai napig igy vagyok vele, majd lesz kapcsolatom ha lesz aki nem csak dugasra megy es még az esetem is

22L

2020. dec. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló az elsőhöz, aztán gondoltam kipróbálok dolgokat, nem bántam meg semmit eddig, olyat sosem tettem ami nem izgatott vagy nem vágytam rá
2020. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!