Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vastag farok / szűz lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vastag farok / szűz lány?

Figyelt kérdés

Vastag a barátom farka, én viszont szűz vagyok. Félek hogy nem fog bemenni, vagy nagyon fájni fog. Lehet ezzel tenni valamit?

21/L



2020. dec. 4. 08:10
1 2 3
 1/23 Noren1989 ***** válasza:
16%
Vàgni kell belőle, vagy durvàn tàgítani.
2020. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Persze, vágni belőle :D hogy nem lehet egy olyan kérdés ami alatt nincs trollkodás
2020. dec. 4. 08:28
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos, hogy vastag az. Lehet, hogy csak az ujjaidhoz képest az.
2020. dec. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Volt már bármi a puncidban? Ujjaid, játékszer stb?
2020. dec. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
oké, hogy szűz vagy, de mennyire vagy szűk?
2020. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2020. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Mindketten mondhatni szűzek voltunk a barátnőmmel, ő már próbálkozott más sráccal, de nem tudták betenni, mert (utólag kiderült) nagyon szűk volt a lány és ugye szűz is. Aztán összejöttünk, türelmes voltam, mindenhogy izgattam, ujjaztam, nyaltam, volt sikosító is és sikerült. Utána is óvatosnak kellett lennem a többi alkalomnál. Az eset érdekesebb része később derült ki számomra, miután már több lánnyal is voltam, hogy vele egymás ellentétei voltunk. Ő nagyon szűk típus volt én meg jóval nagyobb vagyok az átlagnál. Magamról ezt nem tudtam, csak a többi lánynál derült ki. És őt sem tudtam viszonyítani senkihez addig, de ma már tudom, mert olyan szűkkel azóta sem találkoztam. Az előttem próbálozó srác többszörösen tapasztalat volt és nem gondolnám, hogy a matematikai valószínűség alapján nagyobb lehetett volna nálam. Vele mégsem sikerült, velem meg igen. A dolog megoldása nagyban függ a hozzáállástól és a türelemtől. Ő is félt, főleg a korábbi kudarc miatt, de aztán közösen megoldottuk.
2020. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Viccet félretéve: attól, hogy szűz vagy, még egyáltalán nembiztos, hogy extrémen szűk is. A vagina tágulásra hajlamos szerv, szóval... csak legyen meg a megfelelő izgalom és lazaság. ;)
2020. dec. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem járt még ott semmi sem :D az ujjaim se, viszont elég jól be szoktam nedvesedni
2020. dec. 4. 08:46
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én elég szűk vagyok és az első több alkalom is fájt. Viszont szerintem nagyon rá is görcsöltem és nem tudtam ellazulni, szóval szerintem próbáld magad elengedni, legyen hosszú az előjáték és akkor hátha könnyebb lesz
2020. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!