Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vastag farok / szűz lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vastag farok / szűz lány?

Figyelt kérdés

Vastag a barátom farka, én viszont szűz vagyok. Félek hogy nem fog bemenni, vagy nagyon fájni fog. Lehet ezzel tenni valamit?

21/L



2020. dec. 4. 08:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
Jaj már, nem kell ezen elore ennyire stresszelni, még minden no túlélte azért a szuzessége elvesztését. :D Sokkal tobbet rontasz, ha tulizgulod és ott fogsz reszketni a pasid elott. Inkább lazulj él és engedd el magad és add át az élvezetnek. AMugy is, logikus, hogy egy szuz punci még szuk nem? Akkor lenne baj, ha tág lenne :D bemegy az majd simán, csak úgy álj neki, hogy ez sex és jo lesz.
2020. dec. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Mindenki túlélte, de szerintem mindenki izgult előtte, és ez természetes dolog, nem parázom túl, de nyilván izgulok. Az elsőre mjndig
2020. dec. 4. 09:56
 13/23 A kérdező kommentje:
* az elsőre mindig emlékezik az ember
2020. dec. 4. 09:56
 14/23 anonim válasza:
21%
Az én farkam rövid és vékony. Gyere dugjál velem.
2020. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Kihagyom
2020. dec. 4. 11:22
 16/23 anonim ***** válasza:
25%

hallgass a lelkiismeretedre és fontold meg a dolgot morálisan, ne a vágyak mentén..

az a helyes válasz, ami nyugalmat add hosszútávon és elveszi a terhet belülről..


„Ami Istentől származik, üdvös félelemmel kezdődik és lelki békével végződik. Ami a sátántól származik, nyugalommal kezdődik és viharral, közönnyel, apátiával végződik.” - Szent Pió

2020. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ha a vágyakra hallgatok nem tartogatom eddig a szüzességem, de nem is írtam hogy mostanában fog ez megtörténni, csak felvetődött bennem
2020. dec. 4. 21:06
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem elsz gond.
2020. dec. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
27%

Meg az is biztos, hogy neki akarod adni? Mióta vagytok együtt? Ha nem olyan rég, akkor szerintem kár volna neki adni, csak mert örülsz, hogy összejött egy kapcsolat valakivel.


Én azért, a helyedbe várnék vele egy évet vagy másfelet, hogy megismerd és legyen időd átgondolni, hogy neki adod-e vagy sem...


Csak egy jó tanács🤗

2020. dec. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Már több mint egy fél éve együtt vagyunk és majdnem egy éve ismerjük egymást, de még nem pont mostanában gondoljuk, csak felvetődött bennem.
2020. dec. 5. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!