Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi az amivel titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thor88 kérdése:

Lányok! Mi az amivel titeket rá lehet venni arra,hogy szexeljetek egy kollégával vagy ismerőssel.Hogyan lehet esetleg szóval vagy bár mivel ezt elérni?Mitől nedvesednétek be úgy hogy meg tegyétek?

Figyelt kérdés
Minket a csajok bármivel. ;)

2020. dec. 4. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Jó lenne egy ilyen varázsmondat, ugye? De nincs.
2020. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ajánlom figyelmedbe a búgatóport :D
2020. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez egyéntől függ. Ha te egy nagyon jó pasi vagy, akkor pisilni fognak utánad a nők bárhol, bármikor. Ha nem, akkor marad a szokásos kommunikációs alapokra helyezett ismerkedés, ugyanis nincs az a varázsszó, melynek kimondásával a nők szezám módjára tárulnak.
2020. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem így működik. Vagy bejössz neki, vagy nem. De ha nagyon bejön a pasi, akkor elég ha szépet mond vagy erotikusat. Legalábbis nekem van most egy olyan pasi bent. Akinek nem kéne sokat mondania, hogy az ágyába bújjak annyira kívánom.
2020. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
adok egy huszast ha bekapod
2020. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

A mostani szexpartnerem a "lassú víz partot mos" elvet követte. 😂 És bevált.

Szinte állandóan írogatott, találkozgatni akart. Nagyon idegesített már. 2 év után adtam egy esélyt a dolognak, magam sem tudom miért. Nagyon nem bántam meg. :P

2020. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Semmivel.

Egyrészt van párom, akit nem csalnék meg, másrészt szingliként se mentem bele olyan együttlétbe, ami nem az aktuális barátommal lett volna.

Ha az adott nőnek nem jössz be, akkor csak alázod a folyamatosan bepróbálkozásokkal. Ha bejössz neki, akkor nem kell túlgondolni a dolgot.

24/L

2020. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Csak szóval nem lehet. A személyiség kell hozzá.
2020. dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Nincs olyan mondat ami ezt garantálja, viszont ha akarsz valamit akkor mindenképpen mondd el a nőnek: én sok olyan férfival összejöttem volna aki mem mert bepróbálkozni.
2020. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hollófernyiges ***** válasza:
74%
2020. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!