Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az,hogy van párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy van párom, álmomban mégis más férfiakról fantáziálok? Úgy érzem, nem vagyok bele szerelmes, a csókjára sem indulok be,és a szakítást tervezem. Ilyenkor nem működik a kémia, vagy 26 évesen tényleg lehet az,hogy nem találom a párom?

Figyelt kérdés
Rengeteg randevún voltam már, pár napja számoltam össze. 3 év alatt, 64 emberrel találkoztam,de egyikbe sem lettem szerelmes.Nagyon sok társkeresőn voltam fent az interneten,és vagyok is. Volt olyan aki tetszett, de nem tudtam volna vele elképzelni a jövőmet, és sok volt olyan akinek én nem jöttem be de ő nekem igen. Van egy elképzelt férfialak a fejemben, akit csak magamnak találtam ki,de talán nem is létezik. Nem hiszem,hogy ez befolyásolná, hogy tetszik-e az életben egy férfi vagy sem. Ha a kémia megvan akkor nem volna szabad gondnak lennie. Viszont a párommal szabályosan úgy vagyok, hogy csak azért megyek bele a szexbe, mert nem akarom megbántani. Érzem jól,hogy nem ő az igazi, de félek meglépni a szakítást. Viszont attól félek,hogy egyedül maradok,és soha nem lehetek szerelmes. Mi baj lehet velem, ha ez egyáltalán valamilyen betegség? A hormonjaim is okozhatnak problémát? Van olyan hogy 2 hónapig nincs vérzésem sem. Gyakran fordul meg a fejemben az,hogy lehet,hogy túl sok férfihormon van bennem, mert sem fizikumra sem lelkileg nem érzem nőnek magam. Csúnyának nem vagyok csúnya, de szépségkirálynő sem vagyok, egy átlag egérkének mondanám magam.Szóval akkor az a kérdés,hogy hova tudnékegyáltalán ezzel a problémával fordulni?
2020. dec. 4. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Nyitott kapcsolat esetleg?

Egyébként pszichológus nem tudna segíteni?

2020. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy endokrinológiai vizsgálatra! Mindenképp! És javaslom a magánklinikákat, mert az állami rendelőintézetekben nincsen ehhez alkalmas technológia.

Valószínűleg alulműködik a pajzsmirigyed. Érdemes utánajárni!

2020. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam már arra is,hogy el kellene mennem, de félek neki elmondani ezt az egészet..Eleve félek elmondani neki olyat,hogy van párom,de közben mégis egy kitalált, nem létező férfiról álmodozom. Mit fog szólni ehhez? Jó véleménye nem lesz az biztos.
2020. dec. 4. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Gyáva vagy.
2020. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az endokrinológusnak nem kell elmondanod a párkapcsolatod állapotat, én a helyedben szakítanék a pároddal mert nem szereted és szexelni sem akarsz vele. Látogasd meg a nőgyógyászt is, hátha ő talál valamit.


Pszichológushoz is menj el mert szerintem nem tudod helyén kezelni a visszautasítást: te nem képzelt ferfiak után ábrándozol, hanem azoktól a férfiaktól menekülsz a pótkapcsolatba meg az ábrándozásba akik tetszenek neked, de nekik te nem vagy az esetük. Azt hiszem társfüggő vagy: megalkuszol mert félsz a magánytól, és nem erdekel, hogy ezzel a jelenlegi pasid idejét rabolod - hiszen amíg vele vagy ő nem tud magának becsülettel egy szerető társat keresni, vagy kiélni a szexualitását bevállalós alkalmi partnerekkel.

2020. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!