Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor egy nőt akit ismertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy nőt akit ismertek miközben felétek megy, már messziről kiszúrtok, és jó sokáig néztek rá, az miért van?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nézem, valóban ő-e, nem Orbán álruhában?!
2020. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont ma néztem meg egy csajt nagyon durván, már neki is feltűnt (pedig mintha még mosolygott is volna, nem zavarta). Az volt a sztori, hogy a járdán álltam, és messziről láttam hogy jön, de maszkban volt. És meg mertem volna esküdni, hogy az egyik ismerősöm, de annyira nem voltam benne biztos, hogy ő az. És mikor egész közel ért, csak akkor láttam, hogy egy full idegen csaj, aki nagyon hasonlít az ismerősömre. De ő is nézett, hogy én néztem. f
2020. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!