Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők is szoktak kamuzni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is szoktak kamuzni a mellméretükről, mint a férfiak a péniszméretükről?

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerinted miért hordanak sokan push up csecskupakot? 🙂
2020. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Én nem kamuzok róla, ha hordok is melltartót, akkor is olyat ami merevítő nélküli és nem szivacsos. (85B) Nem sok értelmét látom kamuzni.

20/L

2020. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem nagyon tudnak pláne egymásnak kamuzni, mert pl egy öltözőben úgyis lebuknak.
2020. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem, a nőknél ez sokkal kevésbé jellemzőbb. Általános férfi probléma, hogy semmi sem elég nagy.
2020. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

én azt hordok, amit az első válaszoló írt (csecskupak, ezt még nem hallottam :D), de ha bárkivel esetleg a hálószoba közelébe kerülök (és még verbálisan, tehát nem az ajtóban állva vetkőzöm), ki szoktam rá térni, hogy ez csak illúzió. Egyszerűen jobban mutat egy csomó ruhámban, mint ha nem push up-ot hordanék. Sosem volt olyan, aki meglepődött, jó, nem vagyok már tinédzser, szóval akikkel kapcsolatba kerülök, láttak már ilyen melltartót, tudják mi az az optikai tuning :D

Hazudni nincs értelme róla, kicsi mellem van, egyébként nem is tudom a mellbőségem, melltartót is ránézésre akasztok le a fogasról (felpróbálom nyilván, de be tudom lőni, hogy melyik lesz nekem jó).

2020. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

#5: én a kicsiket szeretem, csak szólok. 🙂


#1 voltam

2020. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
# Mert kicsi kosármérethez nem árulnak másmilyet. Én ezért hordok sport melltartót, kényelmesebb is. Vagy nem is hordok, mivel hogy amúgy sincs mit tartania...
2020. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Szoktak kamuzni, a push-up pl ilyen de sokszor csak azért hordunk olyat mert a legtöbb melltartóba sajnos belerakják és azért 10 helyre mi se megyünk hogy meg legyen a tökéletes. Amúgy már fenékre is van ilyen szóval na a nők is kamuznak.
2020. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez más nőknél hogy van,de a mi köreinkben ez nem szokott téma lenni. L.
2020. dec. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem kamuzok.

Csajok tudjak, szoktunk is melltartot venni közösen vagy cserelni, ha meguntunk egy egy db-ot.

Pasiknal sose tema. Lat ruhában, ha tetszem eljutunk az agyig, ott meg megnézheti melltarto nelkul. Minek hazudnek? En is hordok push upot, mert azt gyártanak B kosarasban. Ennyi. Ettol meg nem hazudok senkinek. Ha megkérdezné egy pasi az elso randin, ott is elmondanám a meretem, az egy mas kerdes, hogy valószínűleg el is köszönnek meg a válasszal egyutt.

2020. dec. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!