Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a férfiak nagyrés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a férfiak nagyrészének 13-16 cm között van a péniszméretük?

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 12:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Mindenhol ezt olvasni... Nekem kicsit nagyobb van, valakinek kicsit kisebb, de szerintem reális ez a méret.
2019. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Aha. Bár én szerencsére eddig inkább nagyobb farkúakat fogtam ki. Az se mindegy, hogy milyen nemzetiségű, pl az angoloknak tapasztalataim szerint elég nagy van. Magyaroknak középmezőny, de vannak nagy méretűek is.
2019. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

2-es:

Az ungabungai angliai bevandorlo angolnak szamit?

Európában a magyar a legnagyobb péniszméret.

A világon 2. helyezettek vagyunk.

Valami afrikai ország az első.


Szóval rosszakat fogtál ki, igaz ez átlagméret, nem pedig mindenkinek ekkora van.


Én nem panaszkodok. Azok se akikkel voltam eddig. Sosem panaszkodtak :))

2019. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem kb.14,inkább vastagabb
2019. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Igaz, csak sok pasi a segglyukától méri, azért hiszi hogy az övé nagyobb.
2019. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Hazánkban pl. kb. igen.
2019. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Bár a többség hozzá hazudik jópár centit, pláne itt mindenkinek 20 körül van, a csajoknak meg rossz a szemmértéke, de valóban ilyesmi az átlag. Sport egyesületben edzés után zuhanyzóban akaratlanul is láttam jópárat 😂
2019. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a valoság az 10 13 xd
2019. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nem ugandai bevándorlókkal voltam, hanem echte angolokkal🙄

2019. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy meg olyan kis naivak vagytok, hogy azt hiszitek, csak mert “senki nem panaszkodott”, meg “hatalmasakat nyögtek”, akkor jó is a méretetek. Senki nem fogja a szemedbe mondani, hogy nem jó, olyankor inkább eljátsszuk, hogy élvezzük, csak ne bántódj meg. Úgyhogy ne ez alapján ítéld meg magad :D
2019. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!