Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azoktól kérdem akiknek átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdem akiknek átlagos vagy az alatti péniszméretük van hogy volt e belőle bármi hátrányuk? Szóltak e be rá lányok?

Figyelt kérdés
Nekem kb 14 cm viszont vastag. Ráadásul magas is vagyok és izmos ezért hülyén néz ki a rövid pénisz. Egy lánnyal voltam idáig de neki én vettem el a szüzességét és nem tudja így összehasonlítani mással. 23 éves vagyok nőni már nem fog.
2016. jan. 25. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ha valaki emiatt beszól párkapcsolatban, azt ott kell hagyni, nehogy már ez legyen a legnagyobb probléma. ha jól teljesítesz vele, akkor úgyis mindegy. páromnak is ekkora, és semmi baj nincs vele, sőőőőt, szóval ne aggódj
2016. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ha értelmes nővel állsz szemben, biztos hogy nem tesz megjegyzést, mert azt tudja "mindenki", hogy kb 5-10 cm (egyénenként változó) elég hogy egy a nő a csúcsra jusson!

Pózokat kell megválogatni.. pl.A Nő lábát vedd a nyakadba így mélyebbre tudsz hatolni, kutyapóz...

2016. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen magad vagy? :D
2016. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem a pasiknak fontos igazán egy lánynak inkább remisztő ha túl nagy

Nekem kisebb méretű srácccal is volt nagyszerű estém

2016. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!