Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire "visszataszító" egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "visszataszító" egy "salatasabb" punci? Illetve melyiket szeretitek jobban?:)

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Semmilyen punci nem visszataszító amíg igényes és tiszta.
2020. dec. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

8.-nak.


De ciszhetero, egészséges, normális férfiakra gondoltam.

2020. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen szinten nem taszító, voltam már több nővel, volt akinek tényleg nagyon nagy volt és akinek nagyon apró mindegyik más más élményt, látványt nyújtott, de rosszabb jobb egyik sem volt mivel a partner fontosabb volt számomra!!

F

2020. dec. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#12: Az, hogy neked ezek a nők jönnek be, egy dolog, de nem kéne általánosítani, hogy csak az a normális, amit te annak gondolsz. Én a természetes melleket szeretem és utálom, ha egy nőn 20 kiló smink van.

Egyébként kösz a feltételezést, de remekül megvagyok a feleségemmel, akin semmi művi nincs és nem is akar kurvásan kinézni.

De ha már a feltételezéseknél tartunk, fogadok nincs feleséged, de szerintem még normálisabb tartós kapcsolatod se volt...

2020. dec. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hàt, mit mondjak. Csúf. Azért 25 éve van egy pàrom, meg két fiúcskàt is kitolt ez a csúf, salàtàs, denevéres punci. Naponta szexelünk, ezzel az izével a làbam között.....
2021. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%
A salatas punci nagyon izgato :P
2022. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!