Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rúgtatok már ki pasit az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rúgtatok már ki pasit az ágyból amiatt, mert természetes fanszőrzete volt?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, tényleg van-e ilyen, hogy az ember lánya kezd belemelegedni a szexbe, és akkor szembesül azzal, hogy a pasi olyan ott lent, ahogy a természet meg a gének megteremtették, és akkor leáll, és elküldi a férfit.


Ha tettetek ilyet, milyen indokkal tettétek? Kamuztatok valamit, vagy megmondtátok nyíltan?


Az is érdekel, ha valakit lelombozott, hogy a partner szőrös, de mégis bevállalta, és utóbb örült neki.



2020. dec. 9. 13:22
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
82%

10-es:

Nem. Nekem mind a kapcsolatba, mind szexkapcsolatba fontos, hogy hogy néz ki az másik fél - az utóbbiba főleg. Míg rendes szeretetteljes hosszútávú kapcsolatba tudunk kompromisszumot kötni, addig szexkapcsolatot nőként könnyű találnom, és nemmellesleg olyant amilyent én tartok maximálisan vonzónak. Nekem a fanszőrzet kifejezetetten irritáló dolog (főleg a felnőtt fogszabályzásom ideje alatt volt ez nagyon kritikus dolog), de el tudom viselni, sőt szeretem ha visszavágott, 1-2 centis. Egy dzsumbuj viszont abszolút nem vonz, és bár nem vetem meg... egyszer elég belőle.

2020. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
85%
Nem, és nem is fogok.
2020. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

11

Magyarán, ha egy szőrös pasival szexelsz, és szexelnél még, akkor megkéred szépen, hogy legközelebbre vágja le.

2020. dec. 9. 13:45
 14/49 anonim ***** válasza:
69%

13-as:

Igen. Viszont itt az oldalon nagyon sok olyan pasit "találtam", akik csak természetesen hagyták volna meg a fanszőrüket, és nehogymár megmondja nekik egy nő, hogy milyenek legyenek.

2020. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
63%

#14

én a lány igényéhez igazítom, mert úgyis neki kell tetsszen 🤷

2020. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
58%
Engem magamtól is zavar ha túl hosszú, így néha vissza van vágva. 30f
2020. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
94%
Nem! Nem szólok bele! De cserébe elvárom hogy ő se az én punciszőrömmel foglalkozzon. Az az enyém!
2020. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
77%
szerintem gyerekes, felszínes és buta dolog ezért elküldeni valakit.
2020. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2020. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
91%

Speciel a fanszőrzet ffi oldalán vagyok. S igen természetes. S nem akarok hengcegni hány alkalmi meg nem alkalmi kapcsolatom volt a swingerektől a privát szexpartykon át. Soha, semmilyen problémám nem volt a fanszőrzetem miatt. Még ha a csupit/fazont jobban is kedvelte egy nő akkor is tökéletesen flottul ment minden mire eljutottunk "odáig" már cseppet sem zavarta őket.

Ergo a szex nem azon áll v. bukik, hogy milyen a fanszőrzeted, hanem azon a folyamaton amíg eljutsz odáig.

2020. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!